دانلود Metal Shooter 1.70 – بازی خاطره انگیز تیرانداز فلزی اندروید + مود

 

بازی Metal Shooter یکی از جذاب ترین و محبوب ترین بازی ها درسبک اکشن بوده است که توسط استودیو بازی ساز Rocket Games Studio طراحی شده است. شما در این بازی در نقش یک سرباز بوده ای که روبه جلو حرکت می کند و مبارزه می کند . با این بازی فوقولاده که طرفداران زیادی دارد و بارها دانلود شده است شما می توانید ساعت ها سرگرم باشید و از این گیم پلی زیبا لذت ببرید .

دانلود Metal Squad 1.1.8 – بازی اکشن سرباز آهنی اندروید + مود

 

بازی اکشن و فوق العاده Metal Squad بازی سرباز آهنی با طراحی عالی و با امکان انتخاب شخصیت و در اختیار دادن سلاح های متنوع، محیطی لذت بخش و هیجان انگیز را برایتان رقم می زند. بازی فوق العاده و هیجان انگیز Metal Squad توسط تیم برنامه نویس کمپانی ویتنامی سورا گیم برای دستگاه های اندرویدی طراحی و با کسب امتیاز ۴.۲ از ۵.۰ و بیش از ۵ میلیون بار دانلود در گوگل پلی استور توانسته رضایت کاربران اندرویدی را بدست آورد.

دانلود Space Shooter : Galaxy Shooting 1.104 – بازی تیراندازی در فضا برای اندروید

 

بازی Space Shooter : Galaxy Shooting بازی آرکید از استودیوی بازیسازی OneSoft Studio می باشد که در مارکت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. یک روز کهکشان زیبای ما تحت حمله مهاجمان فضایی قرار گرفته است. آنها همه چیز را نابود کرده اند. شما آخرین قهرمان کهکشان هستید که باید کهکشان از دست دشمنان بیگانه نجات دهید. پس کنترل سفینه فضایی خود را برعهده بگیرید و از کهکشان محافظت کنید. پس به نبرد با تعداد زیادی از دشمنان بپردازید و در جنگ های فضایی با روسای قدرتمند مبارزه کنید. پس سفینه فضایی خود را ارتقا دهید و سلاح های خود را تغییر دهید و به سمت دشمنان تیراندازی کنید. آینده کهکشان در دستان شماست پس با سلاح های مرگبار خود را برای نبرد آماده کنید.