دانلود DomiNations Asia 5.530.553 – بازی استراتژیک سلطنت آسیا اندروید

 

بازی DomiNations Asia از سری بازیهای استراتژیک می باشد که در آن با ساخت شهر خود و انتخاب یکی از ملت ها باید سلطنت خود را در آسیا تشکیل دهید. در این بازی مهیج ابتدا شما باید شهر خود را بسازید سپس از یبین یکی از هشت ملت رومیان، انگلیسی، چینی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، کره ای و یونانیان که هر کدام قدرت منحصر به فردی دارند یکی را انتخاب کنید و با دشمنان خود بجنگید.

دانلود Arena Masters v1.29.129 – بازی اکشن استادان میدان نبرد برای اندروید

 

به دنبال نبردهای تن به تن هستید و علاقه به بازی ها ی اکشن و جنگی دارید ، بازی استادان میدان نبرد Arena Masters با امکان انجام نبردها و مبارزات PVP  وریل تایم می تواند شما را ساعت ها سرگرم نماید. در یان بازی شما باید در ابتدا با انتخاب قهرمان خود از بین ۱۳ نفر که هرکدام دارای توانایی ها و مهارت های منحصربه فردی می باشند و گزینش یک استراتژی هوشمند بصورت مقابله نفر به نفر با دشمنان خود در مدت زمان ۳ دقیقه بپردازید. جالب اینجا است که باید در همان ۳ دقیقه با ۳ دشمن مختلف به جنگ بپردازید.شما با کسب امتیازات لازم می توانید پوسته های متنوعی را برای قهرمانان خود انتخاب و سفارشی سازی نمایید. بیت دانلود این بازی سراسر اکشن و مهیج را به شما عزیزان پیشنهاد می نماید.

ویژگی های بازی Arena Masters :

 • امکان مبارزه در تایم ۳ دقیقه ی
 • نبردهای تن به تن و pvp
 • انتخاب قهرمان بازی از بین ۱۳ قهرمان
 • امکان سفارشی کردن قهرمان خود

 

دانلود HIT 1.24.122380 – بازی نقش آفرینی اصابت برای اندروید

 

یکی از هیجان انگیز ترین بازی ها که به صورت نبرد رو در رو می باشد و شما می توانید  ساعت های طولانی را با ان سرگرم باشید  بازی HIT می باشد . در این بازی جذاب شما باید تلاش کنید  که به یکی از قهرمانان افسانه ای تبدیل شوید و به جنگ با دشمنان مختلف بپردازید و ان ها را شکست دهید .

دانلود Legion of Heroes v1.8.07 – بازی لژیون قهرمانان برای اندروید

در بازی Legion of Heroes خود را در آماده نبرد در فضایی سراسر هیجان کنید.این بازی فوق العاده و ۳ بعدی مملو از جنگ و مبارزه های حماسی است که در آن شخصیت های مختلف با استفاده از سلاح های مخصوص به خود نقش آفرینی می کنند.اگر علاقمند بازی های دسته جمعی و گروهی هستید بیت دانلود این بازی فوق العاده را به شما پیشنهاد می کند. کاربر می تواند در حین انجام بازی به گفت و گو و چت آنلاین با سایر کاربران بپردازد. با نصب بازی Legion of Heroes  در فضایی ۳ بعدی و جذاب کاوش کنید و با دشمنان خود به صورت PVP تا سقف ۴۵ نفر مقابل ۴۵ نفر روبه رو شوید و بجنگید.

 ویژگی های Legion of Heroes :

 • فضای ۳ بعدی بازی به همراه مبازرات مهیج
 • قابلیت تشکیل تیم با دوستانتان برای مبارزه و شکست دشمنان
 • قابلیت چت و گفت و گو با سایر افراد آنلاین
 • گرافیک منحصر به فرد
 • سفارش سازی تیم و مبارزه تاتیکی به شکل پویا

 

دانلود Legacy Quest: Rise of Heroes 1.2.40 – بازی ظهور قهرمانان اندروید

Lagacy Quest اگر علاقمند به تشکیل سپاه و ارتش و پیدا کردن رمز و رموز اسرار جادویی و از بین بردن دشمنانی جادوگر را دارید این بازی اندروید را از دست ندهید. بازی Lagacy Quest: Rise of Heroes v1.2.40  که در سبک نقش آفرینی توسط استودیوی NEXON  منتشر گردیده شما را در محیطی هیجان انگیز قرار می دهد که باید با تشکیل ارتش خود که  با استخدام انسان های قدرتمند، اجنه ها و اورک ها و دیگر موجودات  می تواند بدست آید به جنگ جادوگر تاریکی  رفته تا جادوی به سرقت رفته شده گنج cubelet  را که برای نابودی جهان دزدیده شده است را از چنگ دشمنان خبیث پس گرفته تا بتوان با استفاده از این اسرار هدایت جهان را بدست گرفته و راه سعادت را به گروه های خود نشان دهید.در این بازی شما با سفر به مناطق استوایی و ساحلی و استخدام و آموزش قهرمانان خود سفر به دنیایی پر از ماموریت را شروع خواهید نمود که پیروزی تمام و کمال به هوش و قدرت شما بستگی خواهد داشت.

ویژگی ها Lagacy Quest  :

 • داستان بسیار جذاب و مهیج بازی
 • امکان بازی بصورت آنلاین و مولتی پلیر
 • امکان استخدام و آموزش قهرمانان متنوع
 • استخدام ارتشی از قهرمانان مختلف اجنه و انسان و اورک