بازی RULES OF SURVIVAL یک بازی اندرویدی جدید از استودیو NetEase Games می باشد. بازی در مورد شما و ۱۲۰ بازیکن دیگری می باشد که در جریان یک پرواز هوایی در جزیره ای فرود آمده اید. در این بازی در مدت زمان مشخص شده باید به پیدا کردن سلاح و انجام کارهای مختلف بپردازید و پس از ان همگی […]

دانلود Immortal Conquest 1.1.12 – بازی فتح ابدی برای اندروید

 

در بازی Immortal Conquest یک ار تش بسیار قدرتمند تشکیل دهید و به تمام جهان سفر کنید و قلمر های مختلف را فتح کنید و به امپراطور جهان تبددیل شوید . بازی Immortal Conquest  یک بازی بسیار جذاب در سبک استراتژیک می باشد که می تواند شما را سرگرم کند . در این بازی شما باید تلاش کنید تا نیروهای خود را قدرتمند کنید و برای مبارزه ان ها را اماده کنید .

دانلود Crusaders of Light 1.0.0 – بازی نقش آفرینی جنگ های صلیبی اندروید

 

در بازی نقش آفرینی Crusaders of Light ماجرا از این قرار است که دیوار ویرانی پس از ۷۰۰ سال صلح افتاده است و شما باید مانع از حمله دشمن شوید. در واقع در این بازی شما با استفاده از جنگجویان، تکاورها و سربازان باید یک لشکر قوی تشکیل دهید تا در برابر حمله دشمنان و شیاطین برای تصرف زمین ها و سرزمین شما جلوگیری کنید و آنها را شکست دهید. در این بازی نقش آفرینی اندروید که توسط استودیوی بازیسازی NetEase Games ساخته شده است شما باید با استفاده از هزاران سلاح، زره و همچنین ۵۰ سواری منحصر بفرد چون فرش پرنده به شکست دشمنان و غارت اموال آنها بپردازید.