دانلود Ninja Turtles: Legends 1.4.16 – بازی افسانه لاک پشت های نینجا اندروید

 

در بازی اکشن Ninja Turtles: Legends شما باید به لئوناردو کمک کنید که با استفاده از لاک پشت های نینجا روسایی چون Shredder و Kraang را شکست دهید. در واقع در این بازی Kraang  به دنبال DNA لاک پشت های جهش یافته می باشد و شما باید بتوانید در هفت جهان و ۷۰ مرحله در پنج مبارزه با استفاده از لئوناردو و پنج جنگجوی مبارز او را شکست دهید. در مراحل بالاتر شما می توانید بیش از ۳۰ جنگو را جمع آوری کنید تا راحتر بتوانید دشمنان را نابود کنید.

دانلود Dragons Rise of Berk v1.26.4 – بازی اژدهایان ظهور آدم بی کله

 

بازی جذاب و دیدنی Dragons Rise of Berk در سری استرتژیک و شبیه سازی با گرافیکی عالی توسط کمپانی بازیساز لودیا برای دستگاه های اندرویدی طراحی و عرضه شده است. میلیون ها سال قبل که اژدها و دایناسورها در روی کره زمین زندگی می کردند با نیروی و قامت غول پیکر خود، قدرت اول در بین سایر موجودات محسوب می شدند. قلمرو این گونه جانوران، با ورود اژدها و دایناسورهای جدید و با احساس خطر برای از دست دادن سرزمین خود همیشه مورد هجوم قرار می گرفت که تنها با کشتن یا فراری دادن اژدهای مغلوب به پایان می رسید.

دانلود Ninja Turtles Legends v1.7.15-دانلود بازی لاک پشت های نینجا افسانه برای اندروید

 

بازی Ninja Turtles Legends یکی از بهترین بازیهای اندروید گوگل پلی می باشد که بیش از پنج میلیون دانلود داشته است این بازی توسط استودیو بازیساز Ludia Inc ساخته شده است. در این بازی به دلیل شکست دادن Kraang  توسط لاک پشت های نینجا این شخص در پی شکست دادن لاک پشت های نینجا با گرفتن DNA آنها را می خواهد نابود کند که شما در نقش لئوناردو باید با استفاده از لاک پشت های نینجا Kraang  و Shredder را شکست دهید و حتی شما می توانید سی کاراکتر جنگچو را آموزش دهید تا با استفاده آنها بتوانید Shredder و Kraang را سریعتر نابود کنید.