دانلود  Soul Hunters 2.4.60 – بازی شکارچیان روح برای اندروید

 

بازی های نقش آفرینی معمولا دارای جذابیت بالایی هستند،چرا که کاربر همه ی مراحل را شخصا باید بازی کند. بازی Assassins Creed را حتما به یاد دارید. بازی که هنوز هم در نسخه های مختلف تولید و عرضه می شود.امروز قصد داریم بازی Soul Hunters را در اختیارتان قرار دهیم که در واقع بازی اساسینز کرید فانتزی برای اندروید می باشد.

دانلود Art of Conquest AoC 1.13 – بازی استراتژیک و آنلاین هنر فتح

بازی های استراتژیک و به ویژه بازی هایی که جادویی هستند از محبوبیت بالایی برخوردارند. وجود موجودات ماورایی در کنار نیروهای انسانی این بازی ها را جذابتر هم می کند. به همین دلیل امروز قصد داریم بازی استراتژیک، آنلاین و جادویی به نام Art of Conquest AoC را در اختیارتان قرار دهیم.

Art of Conquest AoC نام بازی بسیار هیجان انگیز و مخصوص سیستم عامل اندروید است که در سبک استراتژیک جادویی و آنلاین می باشد. مهم ترین نکته در مورد این بازی این است که شما در جهانی اعجاب انگیز قرار دارید. شبیه به فیلم ارباب حلقه ها، همه نوع موجودی در این سرزمین زندگی می کند. شما باید با تعلیم لشگر خود و افزایش سرزمین های تحت تصرف تان هر روز و هر روز قوی تر شوید.بازی با بازیکنان دیگر به صورت آنلاین، وجود ده ها قهرمان افسانه ای، دارای ۶ فرمانروایی مختلف، ساخت لشگر و تجهیز کردن آن، گرافیک جذاب و موسیقی مناسب و غیره از دیگر ویژگی های این بازی به شمار می روند. هم اکنون می توانید جدیدتین نسخه این بازی را با لینک مستقیم از سایت بیت دانلود دریافت نمائید.

 

ویژگی ها:

 

  • بازی با بازیکنان دیگر به صورت آنلاین
  • وجود ده ها قهرمان افسانه ای
  • دارای ۶ فرمانروایی مختلف
  • ساخت لشگر و تجهیز کردن آن
  • گرافیک جذاب و موسیقی مناسب
  • و . . .