دانلود Game Dev Story 2.0.9 – بازی داستان استودیوی بازیسازی اندروید

 

اگر از علاقمندان به بازی شبیه سازی اندروید هستید در واقع بازی Game Dev Story در این دسته می باشد که باید بتوانید مدیریت استودیو بازیساز خود را در دست بگیرید. شما با استفاده از کارکنان و لوازم و امکاناتی که دارید باید بازی های خوبی را تولید کنید که با فروش آن بتوانید درآمد زیادی به دست آورید.

دانلود Station Manager 1.2.7 – بازی مدیریت ایستگاه قطار اندروید

 

بازی های شبیه سازی معمولا بسیار جذاب و سرگرم کننده هستند. مثلا بازی های شبیه سازی ماشین های سنگین و یا اتوبوس های شهری و غیره طرفداران زیادی دارند. اما امروز قصد داریم بازی جالب تری به نام  Station Manager را که بازی شبیه سازی مدیریت ایستگاه قطار می باشد.

دانلود Venture Towns 2.0.3 – بازی شهرسازی برای اندروید با پول بی نهایت

 

بازی فوق العاده زیبای Venture Towns  که برای گوشی های اندروید طراحی شده است . در این بازی شما کنترل یک شهر را برعهده می گیرید وبرای پیشرفت آن تلاش می کنید . این بازی بسیار جذاب و اعتیاد آور می باشد به صورتی که شما با یک بار بازی کردن علاقه ی زیادی به ادامه ی آن خواهید داشت . این برنامه مخصوصا برای کسانی که علاقه ی زیادی به ساخت و ساز دارند جذاب می باشد .

دانلود Pocket League Story v2.0.2 – بازی داستان لیگ های جیبی برای اندروید

 

بازی Pocket League Story یک بازی فوتبالی به صورت فانتزی و بامزه می باشد که شما در آن باید تیم مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را مدیریت کنید تا بتوانید با استفاده از بازیکنان حرفه ای خود به پیروزی برسید . این برنامه شبیه سازی آب و هوایی جذاب دارد به طوری که ممکن است در هنگام شروع بازی باران ببارد و یا هوا آفتابی باشد .