بازی Warlords of Aternum یک بازی اندرویدی جدید و سرگرم کننده می باشد که توسط استودیو InnoGames GmbH توسعه و طراحی شده است. در این بازی شما باید ارتش خود را بسازید و با دشمنان مبارزه کنید و سرزمین های خود را از آنها پس بگیرید. شما به عنوان یک بازیکن، در یک صفحه با خانه های شش ضلعی […]

دانلود Gerpolis –Divine Strategy MMO V2.135.0 – بازی آنلاین استراتژیک اندروید

Gerpolis بار دیگر بیت دانلود بازی استراتژیک فوق العاده ی برای دوستداران بازی های آنلاین  آماده دانلود نموده است که بی شک تا الان بهترین بازی استراتژِک آنلاین در بین کاربران محسوب می شود. در بازی آنلاین استراتژیکی گرپولیس برای اندروید Gerpolis –Divine Strategy MMO V2.131.0 شما وارد شهر گرپولیس یونان باستان شده و مزرعه کوچکی را بنا نموده و با انجام بازی امپراطوری شکست ناپذیری را برای شهر خود و دوستانتان برپا خواهید ساخت. در بازی شما با استفاده از قهرمانان افسانه ای و قدرتمندی مانند هرکول، لئونیداس،آندرومدا، هلنا و … و قدرت و جادوی خدایان باستانی نظیر زئوس، آتنا،هرا، خدای دریا و جهنم و … و با کمک قدرت های منحصر به فرد خویش به اتحاد با سایر بازیکنان در سرتاسر جهان رفته تا خود را آماده جنگی حماسی  با دشمنان یونان باستان نمایید.شما می توانید ارتش خود را از میان ۲۷ نوع واحد مختلف بسازید و در میدان مبارزه آنها را رهبری نمایید.

ویژگی های Gerpolis :

  • امکان ساخت ۱۳ سازه مختلف
  • گرافیک بسیار عالی و فوق العاده
  • صداگذاری مهیج و واقعی
  • بازی استراتژیک رایگان و آنلاین
  • تجارت با دیگر بازیکنان
  • امکان ساخت ۲۷ نوع واحد مختلف

دانلود Tribal Wars 2.10.5 – بازی استراتژیکی جنگ های قبیله ای اندروید

 

بازی Tribal Wars جز بازیهای اندروید می باشد که در آن شما باید بتوانید روستای خود را با استفاده از ارتش تشکیل داده شده و با قبایل دیگر به جنگ بپردازید و قلمروه خود را گسترش دهید. در واقع ای بازی جز بازیهای آنلاین اندروید می باشد که به شما امکان بازی با بازیکنان اطراف جهان را می دهد.