دانلود Lords Mobile v1.41 – بازی پادشاهان موبایل برای اندروید + آنلاین

 

بازی Lords Mobile یکی از هیجان انگیز ترین بازی های استراتژیکی می باشد  که تاکنون ساخته شده است و دارای طرفداران بسیاری از سراسر جهان می باشد .  در این بازی زیبا شما باید با استفاده از ابزار و وسایل مختلف اقدام به ساخت قلعه ی خود کنید به طوری که با استفاده از ان بتوانید در برابر حملات دشمنان از خود دفاع کنید  و ان ها را شکست دهید . همچنین شما باید اقدام به جمع اوری یک ارتش قدرتمند کنید تا از طریق ان به دشمنان خود حمله کنید و ان ها را شکست دهید .

دانلود Kingdoms Mobile – Total Clash 1.1.110 – بازی امپراطوری موبایل اندروید

 

بازی Kingdoms Mobile Total Clash یک بازی استراتژیک اندروید می باشد که در آن شما باید بتوانید یک امپراطوری قوی تشکیل دهید. در واقع شما با سایر بازیکنان جهان به نبرد می پردازید و با جمع آوری انواع قهرمانان مختلف ارتش قوی خود را برای ساخت یک امپراطوری قوی فراهم می کنید.

دانلود Clash of Lords 1.0.383 – بازی استراتژی جنگ پادشاهان اندروید + دیتا

 

بازی Clash of Lords یکی از بازی های بسیار جالب و جذاب می باشد که در ان شما به ساخت و ساز و تشکیل یک امپراطوری قدرتمند خواهید پرداخت . در این بازی زیبا شما باید تلاش کنید تا بتوانید برای خود  یک سرزمین قدرتمند بسازید و به جمع اوری انواع  مواد معدنی مختلف بپردازید . همچنین در این بازی جذاب شما باید با گسترش امپراطوری خود تلاش کنید تا بتوانید امپراطوری های دیگر راشکست دهید . 

دانلود Castle Clash 1.3.18  – بازی کستل کلش اندروید

در خدمت شما هستیم با بازی زیبا و استراتژیک Castle Clash برای سیستم عامل اندروید این بازی زیبا تقربا مشابه با بازی کلش اف کلنز است اما از نظر من میتواند جذاب تر هم باشد.در  بازی Castle Clash استراتژیک شما باید قلعه و تمامی تجهیزات خود را ارتقا دهید و در این بازی بیشرفت کنید در این بازی میتوانید برای خود ارتشی قدرتمند بسازید و به دیگر قلعه ها حمله کنید و غنائم زیادی بدست اوردید خلاصه به گویم که اگر عاشق بازی های استراتژیک هستید این بازی میتواند بهترین گزینه برای شما باشد.شما میتوانید این بازی را با لینک مستقیم از این سایت دانلود بنمایید و لذت ببرید.

دانلود Deck Heroes 10.6.2 – بازی قهرمانان جادویی برای اندروید

 

بازی Deck Heroes یکی از جذاب ترین بازی ها می باشد که به صورت کارتی بوده و دارای یک  گیم پلی بسیار زیبا و جذاب و تمام نشدنی می باشد .  در این بازی شما با استفاده از کارت های مختلف به مبارزه با دشمنانتان خواهید پرداخت و باید تلاش کنید تا ان ها را شکست دهید . در این بازی شما باید کارت هایی را که دارای اچ پی بالاتر از صفر می باشند را  بالا تر از حریفتان داشته باشید تا بتوانید پیروز میدان شوید .