Aeronautica Imperialis: Flight Command یکی از بازی های استراتژی است که در سال ۲۰۲۰ توسط کمپانی Green Man Gaming Publishing برای ویندوز منتشر شده است. شما در این بازی خلبان هواپیماهای جنگی هستید که باید با استفاده از مهارت های تصمیم گیری و کنترل، دشمنان را نابود کرده و از سرزمین های خود دفاع کنید. […]

بازی ShockRods توسط کمپانی Green Man Gaming Publishing در سال ۲۰۱۹ برای کامپیوترهای شخصی منتشر شده است. یک بازی تیراندازی ۶v6 می باشد که شما را در محیطی اکشن و جذاب به همراه سلاح های قدرتمند قرار می دهد. شما در میدان های نبرد مختلفی به همراه سلاح های غول پیکر و متصل روی خودروهایتان با دیگر بازیکنان به […]

Aporia: Beyond The Valley

Aporia: Beyond The Valley
بازی Aporia: Beyond The Valley سبک منحصر به فردی از داستان سرایی بدون استفاده از دیالوگ و متن و همچنین مکانیک های معمایی جذاب ارایه میدهد و در واقع داستان های محیطی را در جهانی جذاب به تصویر میکشد.
دنیای مرموز Ezrat Qin که زمانی یک تمدن قدرتمند بوده حالا تبدیل به ویرانه ای شده و شما پس از صدها سال خواب در این سرزمین متروکه و بدون داشتن خاطره ای از گذشته به هوش میایید. شما که غرق این جهان تاریک و مرموز اما زیبا با معماهای باستانی شده اید شروع به تلاش برای درک آن چه در این جهان روی داده میکنید و این که خود شما در حقیقت چه کسی هستید. در واقع شما شروع به ماجراجویی و اکتشاف در این جهان با طبیعت عجیب و فناوری باستانی میکنید که تحت تسخیر روحی قرار دارد که در جنگل های مه آلود مستقر شده است.
Aporia: Beyond The Valley با داستانی کاملا نو و جدید و معماهایی اسرارآمیز بازیکن را به چالش میکشد تا فعالانه این جهان را بررسی کرده و قطعه های داستان را سرهم کند تا در نهایت کشف کند چه اتفاقاتی در این جهان اسرار آمیز روی داده است.

 

سیستم مورد نیاز بازی Aporia: Beyond The Valley :

 

Minimum:
OS: Windows 7 or above (64bit OS)
Processor: Dual Core 3Ghz Processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 660 or similar
Storage: 20 GB available space

Recommended:
OS: Windows 7 or above (64bit OS)
Processor: Intel i5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 960 or similar
Storage: 20 GB available space

 

+ راهنمای نصب نسخه فیت گرل :
ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید.
سپس فایلها را اکسترکت نمایید.
وارد پوشه اکسترک شده شوید و فایل setup.exe را اجرا کنید.
در مرحله نصب زبان را انگلیسی انتخاب نموده و اگر از نصب بودن Direct X و dotNet FrameWork اطمینان دارید گزینه نصب آنها را غیر فعال کنید و بازی را نصب نمایید.
پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.