دانلود Forever Lost: Episode 1 HD v1.7 -بازی گمشده ابدی ۱ اندروید

بازی های معمایی و ماجراجویی از جمله دسته های پرطرفدار به شمار می روند. اصولا کاربران دوست دارند در فضایی گیج کننده و مبهم به حل معما و پیدا کردن سرنخ بپردازند. به همین دلیل امروز قصد داریم بازی Forever Lost: Episode را در اختیارتان قرار دهیم که جزو مشهورترین بازی های معمایی اندروید می باشد.

Forever Lost: Episode نام بازی بسیار با کیفیت و جذاب مخصوص سیستم عامل اندروید است که در سبک معمایی بوده و باید در آن به کمک ذهنتان از مخمصه فرار کنید. داستان بازی از جایی آغاز می شود که کاراکتر بازی در مکانی نا آشنا به هوش می آید. محیطی وهم انگیز و تقریبا ترسناک که باید هرچه زودتر از آن خلاص شوید. گرافیک بازی بسیار عالی ست و قطعا تجربه خوبی محسوب می شود. صداگذاری و موسیقی در کیفیت بسیار بالایی بوده و به جذابیت بازی کمک می کند. وجود مسائل مختلف و حل پازل ها گیم پلی این بازی را به بالاترین حد جذابیت رسانده است.هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این بازی را با لینک مستقیم از سایت بیت دانلود دریافت نمائید.

 

ویژگی ها:

  • بازی بی نظیر در سبک معمایی
  • دارای گرافیک با کیفیت و عالی
  • موسیقی و صداگذاری زیبا
  • دارای پازل ها و مسائل فکری مختلف
  • و . . .

دانلود برنامه گرفتن اسکرین شات بلند Stitch and Share: big screenshot v2.0.13

 

اسکرین شات گرفتن از صفحه گوشی تنها محدود به صفحه ای می باشد که مشاهده می کنید اما با نرم افزار Stitch and Share: big screenshot شما می توانید از صفحه گوشی اسکرین شات بلند  بگیرید. به عنوان مثال شما در صفحه اینترنتی هستید زمان اسکرین شات گرفتن تنها تا جایی که مشاهده کرده اید را می تواند شات گرفت اما با استفاده از این برنامه می توانید کل صفحه سایت را از بالا تا پایین اسکرین شات بگرید.

توضیحات

A Short Tale یک بازی پازلی و فکری می‌باشد که به تازگی از استودیو Glitch Games به قیمت $۳٫۹۹ در اپ استور منتشر شده است.

شما در این بازی ک حتی من را هم ساعت ها به فکر فرو برده است و لذت میبرم در این بازی با شخصیت دوست داشنتی اش باید به دنبال یار حقیقی خود (بن ) بگردین.

تقریبا یک سال از گم شدن بن می‌گذرد، با اینکه این همه زمان گذشته است ولی به نظر خیلی نمی‌آید. هیچ وقت فکر نمی‌کردم که به این مکان بازگردم جایی که همه چیز شروع شد و پس از آن همه چیز تمام شد.

یک حسی من را به این اتاق برگرداند…

شما باید کارکتر جیسون را که در اتاق برادرش در حال کشف اسرار می‌باشد کنترل کنید و از جهات مختلف به اتاق نگاه کنید. بعد از اینکه جیسون آرزو کرد که دوباره کوچک شود تا به برادرش نزدیک شود یکدفعه خود را در مکانی متفاوت با وسایل بسیار بزرگتر از خود دید!

داستان این بازی بسیار زیبا و گیرا می‌باشد و می‌تواند ساعت ها شما را درگیر کشف راز های مختلف بکند.

◆ ویژگی های A Short Tale :

  • در بازی دوربینی قرار دارد که با آن می‌توانید از تمام سرنخ ها عکس بگیرید و بعد ها آن را مشاهده کنید
  • دنیایی بسیار بزرگ برای کشف کردن که با پازل های گوناگون پر شده است
  • موسیقی های زیبا که به خوبی برای این دنیای عجیب و غریب درست شده است
  • ذخیره خودکار برای بازی
  • گرافیک و گیم پلی خوب