دانلود Beat the Boss 3 2.0.1 – بازی ضرب و شتم رئیس ۳ اندروید + مود

 

بازی Beat the Boss 3 یکی از بازی های زیبا و هیجان انگیز می باشد  که می تواند حسابی شما را سرگرم کند تا از بازی کردن لذت فراوان ببرید  . در این بازی  زیبا شما در نقش یک پسر خواهید بود که با رئیس خود  مشکل دارد زیرا رئیس او را مورد اذیت و آزار قرار می دهد حال شما باید بتوانید  از خود دفاع کنید و با هر گونه  سلاحی که در اختیار دارید  با رئیس خود مبارزه کنید و تلاش کنید تا بتوانید او را شکست دهید . 

دانلود Tap Titans 2 v1.7.0 – بازی ضربه تایتان ها ۲ برای اندروید

 

Tap Titans 2 یک بازی فوق العاده جذاب در سبک نقش آفرینی می باشد . در بازی Tap Titans 2 شما در نقش یک شمشیر زن قهرمان قرار خواهید گرفت و باید از قدرت شمشیر خود برای نابود سازی دشمنان که تایتان ها می باشند  استفاده کنید . در این بازی بیشتر از ۱۲۰ تایتان مختلف وجود دارد که شما باید برای نابود کردن آن ها به ده سرزمین مختلف سفر کنید.

دانلود Tap Titans 4.1.4 بازی جذاب ضربه تایتان برای سیستم عامل اندروید

Tap Titans یک بازی خلاقانه و پویا نما که اصلی ترین وظیفه شما فقط زدن ضربه بر روی تایتان های شرور و از بین بردن قدرت و نابودی آنهاست. بازی Tap Titans از جمله بازی هایی فانتزی می باشد که با سرعت زیادی داستان به پیش می رود و از صحنه های رویایی و زیبایی بهره می برد. شما باید در نقش یک تایتان محبوب کلیه تایتان های شرور و محکوم به نابودی را که جمعا به ۶۰ تایتان شرور می رسد را با انواع معجون های اسرا آمیز که هرکدام قدرت بخصوصی به شما می دهد را از بین ببرید و با جمع آوری انواع امتیازات و قابلیت های بازی را بازگشایی کرده تا انواع رموز و اسرار قدرت این تایتان ها را از آنها پس گرفته تا آرامش را به دنیا بازگردانید.

ویژگی های Tap Titans :

  • وجود ۱۰ محیط رویایی و تخیلی
  • وجود ۳۰ نوع معجون نیروبخش
  • مبارزه با ۶۰ تایتان شرور
  • قابلیت استفاده از ۳۰ نوع تایتان خوب و کمکی برای شکست دشمنان