دانلود Farmdale v2.1.1 – بازی خلاقانه و مدیریتی دهکده مزرعه داری

Farmdale یک بازی در سبک بازی های استراتژیک و مدیریتی میباشد . شما در این بازی مدیریت یک دهکده و یا مزرعه را در اختیار داشته و مثل دیگر اهالی آن دهکده باید به کار مزرعه داری و پرورش حیوانات و گیاهان بپردازید . در این بازی شما میتوانید با کاشتن درخت ها مزرعه خود را گسترش داده و آن را بزرگ نمایید . و میتوانید با برداشت محصولات خود و فروش آنها در آمد زایی نماید میتوانید آن را به فروشگاه نزدیک بفروشید و یا میتوانید آن را به نقاط مختلف ارسال نمایید .

بخش دیگر این بازی پرورش حیوانات زیبا است که شما باید از آن ها نگهداری کرده و بزرگ نمایید . همچنین این بازی دارای بخش های مختلفی از جمله سازه های گوناگون مثل آشپزخانه ، کارگاه  است وجود شخصیت های مختلف و داشتن داستان گیم پلی این بازی را فوق العاده کرده است . اگر شما نیز جزو طرفداران بازی های استراتژیک و مدیریتی میباشید . این بازی را از سایت bitdownload دانلود نمایید و از گیم پلی فوق العاده آن که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد لذت ببرید

ویژگی ها

 • طراحی های منحصر به فرد و شاداب
 • سبک مزرعه داری و مدیریتی
 • وجود ده ها شخصیت مختلف از نژادهای گوناگون مثل هابیت ها، دورف ها، انسان ها و … با ماجراهای متفاوت
 • قابلیت ساخت و مدیریت سازه هایی مثل آشپزخانه، اتاق کار، آسیاب و …
 • وجود مکان ها و گنج های مخفی
 • توانایی پخت و پز غذاهای متنوع و آشپزی با دستور پخت های متعدد

دانلود Fairy Kingdom World of Magic v2.2.3 – بازی دخترانه پادشاهی پریان

 

بازی جذاب و فوق العاده Fairy Kingdom World of Magic با گرافیکی فوق العاده در سری استراتژیک مناسب برای دختران شما را به یک فرمانروایی مرموز و جستجوی شاهزاده طلسم شده دعوت می کند. داستان برخی از بازی های کامپیوتری و گیم پلی ها از داستان یک انیمیشن، فیلم و سریال موفق و فوق العاده برگرفته شده که در قالب یک بازی برای کاربران یک تجدید خاطره و نوستالژیک دارد و بهتر با یک دید آشنا محیط بازی خود را درگیر خواهند کرد.

دانلود Island Village v1.1.4 – بازی جزیره گرمسیری برای اندروید

 

بازی Island Village یکی از جذاب ترین بازی ها می باشد که می توانید با ان در جنگل های استرالیا سرگرم باشید و لذت ببرید و برای سرزمین خود تلاش کنید . در این بازی زیبا شما در جنگل های بکر استرالیا قرار خواهید گرفت و باید تلاش کنید تا قلمروی زیبای خود را بسازید و ان را گسترش دهید و در این راه شما می توانید از حیوانات مختلف نیز کمک بگیرید .

دانلود Fairy Farm v3.0.0 – بازی مزرعه داری پری ورژن ۳ + مود و دیتا برای اندروید

 

انتظارها به پایان رسید ورژن سوم بازی زیبای مزرعه داری پری منتشر گردید. در بازی Fairy Farm که در سبک استراتژیک و مزرعه داری منتشر شده شما باید در نقش یک کشاورز با هنر و دانش کشاورزی خود اقدام به تهیه یک مزرعه کرده و آن را با انواع و اقسام محصولات پرورانده تا توانسته با فروش محصولات کشاورزی خود پول بدست آورده تا مزرعه خود را گسترش دهید. علاوه بر کاشت انواع محصولات شما در نقش یک دامپرور نیز باید حیوانت مختلفی از جمله طاووس را تربیت و پرورش نمایید تا توانسته به امتیازات لازم دست یابید.قابلیت بسیار مهم و تمایز بازی با نمونه های مشابه اجرای آفلاین و عدم نیاز به اینترنت برای اجرای بازی می باشد.هم اکنون می توانید ورژن ۳ بازی بهمراه دیتا و نسخه مود شده بازی را بصورت رایگان دانلود نمایید.

ویژگی های بازی Fairy Farm v3.0.0:

 • استفاده از معجون های اسرارآمیز برای آزمایش های کیمیا گری
 • امکان پرورش ۳۰ نوع گیاه و درخت مختلف
 • ماجراجویی جدید وعاشقانه
 • گرافیک خارق العاده
 • پرورش بیش از ۱۰۰ حیوان مختلف از جمله طاووس

دانلود Fairy Farm v2.9.8 – بازی جذاب مزرعه داری برای اندروید + دیتا + مود

Fairy Farm طرفداران بازی های مزرعه داری مانندHay Day  ،انتظارها به پایان رسید هم اکنون  در بیت دانلود می توانید جدیدترین نسخه بازی مزرعه داری پری مزرعه را به همراه دیتا و به همراه نسخه مود شده که بی نهایت پول را برایتان بهمراه دارد را دانلود نمایید. در بازی Fairy Farm که در سبک استراتژیک و مزرعه داری منتشر شده شما باید در نقش یک کشاورز با هنر و دانش کشاورزی خود اقدام به تهیه یک مزرعه کرده و آن را با انواع و اقسام محصولات پرورانده تا توانسته با فروش محصولات کشاورزی خود پول بدست آورده تا مزرعه خود را گسترش دهید. علاوه بر کاشت انواع محصولات شما در نقش یک دامپرور نیز باید حیوانت مختلفی از جمله طاووس را تربیت و پرورش نمایید تا توانسته به امتیازات لازم دست یابید.قابلیت بسیار مهم و تمایز بازی با نمونه های مشابه اجرای آفلاین و عدم نیاز به اینترنت برای اجرای بازی می باشد.

ویژگی های Fairy Farm :

 • امکان پرورش ۳۰ نوع گیاه و درخت مختلف
 • ماجراجویی جدید وعاشقانه
 • گرافیک خارق العاده
 • شبیه سازی صدا ها بطور هیجان آور و لذت بخش
 • پرورش بیش از ۱۰۰ حیوان مختلف از جمله طاووس