Water Effects in Houdini 11 یکی از دوره های آموزشی شرکت fxphd است که نحوه ایجاد افکت آب و مایعات را در Houdini به طور کامل همراه با پروژه عملی به شما آموزش می دهد. پروفسور Jonathan Gilbert در این دوره آموزشی، مواردی از جمله: تئوری و مبانی شبیه سازی مایعات؛ شبیه سازی مایعات با […]

VR Production and Post: Live Action یکی از دوره های آموزشی شرکت fx phd است که نحوه ساخت محصولات واقعیت مجازی (VR) را همراه با پروژه عملی به شما آموزش می دهد. John Montgomery در این دوره آموزشی، مبانی و موضوعات اصلی مربوط به دنیای واقعیت مجازی را توضیح داده و نحوه پیاده سازی آن […]

VFX Producing with FTrack یکی از دوره های آموزشی شرکت fxphd است که هر چیزی را که باید درباره محصولات و تولیدات VFX بدانید به صورت کاملا عملی با FTrack به شما آموزش می دهد. این دوره، برای کسانی که علاقه مند به مدیریت تولید جلوه های بصری (Visual Effects) هستند می تواند بسیار مناسب […]

دانلود دوره آموزشی Background Fundamentals 2016, Volume 1

Background Fundamentals 2016, Volume 1 یکی از دوره های آموزشی شرکت معروف fxphd می باشد که نحوه استفاده از نرم افزار فتوگرامتری Reality Capture را برای ایجاد تصاویر و صحنه های واقعیت مجازی، الگوهای مش سه بعدی، طراحی ارتو گرافیگ و بسیاری دیگر به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Houdini Ocean Effects

Houdini Ocean Effects یکی از دوره های آموزشی شرکت Fxphd می باشد که ابزارهای Ocean FX را معرفی کرده و نحوه کارکرد آن ها و انتخاب ابزار مناسب با توجه به نیاز شما را نشان می دهد.

دانلود دوره آموزشی History of Visual Effects

History of Visual Effects یکی از دوره های آموزشی شرکت Fxphd می باشد که تاریخ صنعت جلوه های بصری که از سال ۱۸۶۷ شروع شده و تا به امروز ادامه دارد را بررسی می کند و چگونگی شروع این صنعت، نقش آفرینان کلیدی آن و ابزارهای مورد استفاده آن ها را نیز پوشش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Fusion Production Workshop

Fusion Production Workshop یکی از دوره های آموزشی شرکت Fxphd می باشد که با مقایسه نرم افزار فیوژن و نرم افزارهای مشابه دیگر با هم، نقاط قوت و ضعف فیوژن را بررسی کرده و نحوه استفاده از این نرم افزار را با انجام چند پروژه به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Explosive Pyro Action Sequences with RenderMan

Explosive Pyro Action Sequences with RenderMan یکی از دوره های آموزشی شرکت Fxphd می باشد که نحوه شبیه سازی صحنه هایی از فیلم ها را مانند انفجار کامیون و تکنیک های رندر را با استفاده از پلاگین RenderMan در Maya و Nuke به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Editing and Effects with Autodesk Smoke

Editing and Effects with Autodesk Smoke یکی از دوره های آموزشی شرکت Fxphd می باشد که نحوه استفاده از نرم افزار ویرایشگر Smoke را به عنوان NLE شامل مدیریت پروژه و تکنیک های پیشرفته پیرایش را به شما آموزش می دهد.