دانلود War Machines Tank Shooter Game 2.2.2 – بازی تیراندازی جنگ تانک ها

 

بازی War Machines Tank Shooter Game یک بازی بسیار هیجان انگیز در سبک اکشن می باشد در این بازی شما قابلیت انتخاب تانک و تفنگ خود را از میان تعداد زیادی تانک و تفنگ دارید . در این بازی شما باید با استفاده از این تجهیزات در برابر دشمنان از کشور خود دفاع کنید . همچنین در این بازی شما باید با استفاده از موقعیتی که در آن قرار دارید تانک تفنگ مناسب آن موقعیت را انتخاب کنید .

دانلود Flight Pilot Simulator 3D – بازی جذاب شبیه سازی خلبانی هواپیما اندروید

Flight Pilot Simulator امروز هم برای شما بیت دانلود های عزیز بازی خلبانی و ۳ بعدی آماده نموده ایم که می تواند شرایط لذت بخش خلبانی با انواع هواپیماها را برایتان مهیا سازد. در بازی شبیه سازی شده  سه بعدی Flight Pilot Simulator 3D V1.3.5 خلبانی  که نسحه مود شده آن را نیز می توانید دانلود نمایید. شما باید با سوار شدن بر بیش از ۲۰ نوع هواپیمای مختلف در ماموریت های مختلف و سناریوی های متنوع از جمله عملیات نجات، فرود در شرایط سخت، آتش سوزی و … شرکت کرده و مهارت خابلنی خود را محک زده و کسب امتیاز های هر مرحله کسب نمایید تا توانسته هواپیماهای خود را ارتقاء داده و اقدام به خرید هواپیماهای حرفه ای تر کنید. این بازی دارای گیم پلی هیجان آور و گرافیک شبیه سازی شده ۳ بعدی جذاب و عالی می باشد.

ویژگی های Flight Pilot Simulator :

  • تجربه خلبانی با هواپیماهای مختلف
  • وجود ماموریت های چالش برانگیز
  • وجود نقشه های گسترده با شگفتی های مختلف
  • گرافیک عالی و جذاب
  • گیم پلی هیجان آور

توضیحات

Flight Simulator 3D PRO به شما این امکان را می‌دهد که با هر کدام از هواپیما هایی که می‌خواهید پرواز کنید، ماموریت های مختلف را انجام دهید و از مناظر زیبا و دیدنی بذت ببرید.

یکی از بهترین بازی هایی که تا به حال منتشر شده تا بتوانید لذت پرواز را در خونه یا محل اداره خود نجربه کنید 😉

از جوی استیک استفاده کنید و فلش سبز رنگ را برای پیدا کردن راه خود دنبال کنید. اگر شما از داخل دایره های سبز رنگ رد شوید بازی به شما زمان بیشتری می‌دهد و می‌توانید ماموریت خود را به راحتی انجام دهید. پس با دقت و سریع باشید.

◆ ویژگی های Flight Simulator 3D PRO :

• شبیه ساز واقعی هواپیما

کنترل فوق العاده ساده

مناظر بسیار زیبا

ماموریت های مختلف برای انجام دادن

آموزش های کوتاه برای افراد مبتدی

توضیحات

آپدیت به ۱٫۱۰

 

در این بازی شما با سلاح قدرت مند sniper که در دست دارید باید دزدان و سارقانی که توسط شخصی ناشناس با لیست به شما داده میشود رو از بین ببرین..

دیوایس خود را در دست بگیرید و آن را در جهت های مختلف تکان دهید و بعد با نگاه کردن به لیست خود افراد رو شناسایی کرده و شلیک کنید.

ویژگی های Sniper 3D Assassin: Shoot to Kill :

کنترل فوق العاده آسان (با ضربه زدن میتوانید شلیک کنید)

گرافیکی فوق العاده واقعی

ده ها سلاح مختلف برای انتخاب کردن

صدها ماموریت مختلف که باید با اسنایپ آنها را انجام دهید

این بازی به صورت رایگان در بیت دانلود منتشر شده است و میتوانید کرک شده این بازی را  دانلود کنید.