دانلود بازی The Shattering نسخه فیت گرل – برای PC بازی The Shattering یک بازی داستان محور و ماجراجویی است. در این بازی شما چیزی را به خاطر نمی آورید. همه چیز اطراف شما سفید است و یک ساعت مچی جلوی رویتان قرار دارد. فقط کافیست تا صدای دکتر را دنبال کنید تا بتوانید تکه های […]

بازی TransRoad: USA توسط کمپانی Deck13 Hamburg برای کامپیوترهای شخصی توسعه و طراحی شده است. در دنیایی با پر از کامیون قرار می گیرید. در واقع شما صاحب یک شرکت حمل و نقل می باشید که باید برای توسعه اقتصادی و هر چه بهتر کردن جایگاه شرکت تان تمام تلاش خود را به کار بگیرید. انواع مختلفی […]

دانلود بازی The Surge برای کامپیوتر

The Surge

 

The Surge بازی جدیدی در سبک اکشن می باشد که در سال ۲۰۱۷ توسط Focus Home Interactive ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. این بازی کامپیوتری گرافیکی و پر هیجان، شما را به یک کمپانی بزرگ وارد می‌کند؛ به CREO خوش آمدید! یک کمپانی بزرگ با هدفی ویژه جهت نجات دادن دنیا! روز اول کاری این کمپانی، با رویدادی فاجعه‌آور آغاز می‌شود! شما به عنوان یکی از اعضای این شرکت، به صورت مجهز شده به یک اسکلت آهنی و بسیار عظیم به هوش می‌آیید؛ قسمتی از این مجموعه نابود شده و سوالات بسیاری در این زمینه مطرح می‌شود که می‌بایست به آنان رسیدگی کنید.

دانلود بازی Shift Happens برای کامپیوتر

 

Shift Happens

بازی Shift Happens توسط شرکت Klonk Games ساخته و منتشر شده، این عنوان کم حجم و ساده توانسه جایزه بهترین طراحی را در سال ۲۰۱۶ به خود اختصاص دهد.

دانلود بازی The Other 99

—- شامل تمام DLC های بازی —-

 

بازی The Other 99 جز بازیهای اکش می باشد که توسط کمپانی Burning Arrow ساخته شده است . در این بازی شما به ناگهان سر از جزیره ای در میاورید که خود شما هم نمی دانید در اینجا چکار می کنید تنها با یک نوشته روبرو می شود که نوشته :تنها راه خروج از جزیره The Other 99 است.