دانلود PhotoDirector Premium – Photo Editor v5.4.2 – برنامه ویرایش تصویر اندروید

 

اگر از علاقه مندان به ویرایش تصاویر گرفته شده توسط گوشی های خود هستید نرم افزار PhotoDirector Premium – Photo Editor دارای قابلیت های فراوانی برای این کار می باشد . این برنامه با داشتن ابزار ها و امکانات مختلف امکان ویرایش تصاویر را به شکل های دلخواه به شما می دهد و می تواند بسیار کاربردی باشد .

دانلود ActionDirector Video Editor Full v2.4.0 – برنامه ویرایشگر ویدئو برای اندروید

نرم افزار قدرتمند و کاربردی ActionDirector Video Editor جهت ویرایش فایل های ویدئویی که توسط کمپانی معروف و بزرگ سایبرلینک در زمینه ساخت نرم افزار، برای دستگاه های اندرویدی طراحی شده است. برنامه های طراحی شده در زمینه ویرایش فیلم و ویدئو، در بازار نرم افزار به وفور یافت می شوند اما یک نرم افزار مفید و کامل برای ویرایش حرفه ای به ندرت مشاهده می شود.

دانلود Power Media Player Premium v5.9.0 – برنامه پخش فیلم در اندروید

 

برنامه ی Power Media Player یکی از بهترین برنامه ها برای خواندن فایل های صوتی و تصویری می باشد که دارای طرفداران بسیاری می باشد. این برنامهی جذاب و کاربردی توسط کمپانی نام اشنای CyberLink.com ساخته شده است و در خدمت شما عزیزان قرار داده شده است .  با استفاده از این برنامه ی جالب شما قادر خواهید بود که فایل های مختلفی را با فرمت های مختلف بخوانید و از ان ها لذت ببرید . همچنین شما می توانید این فیلم ها و اهنگ ها را با کیفیت بسیار بالایی ببینید و گوش کنید .