دانلود Cheating Tom 2 v1.7.2 – بازی تام متقلب ۲ برای اندروید

 

بازی Cheating Tom  یک بازی بامزه در سبک آرکید می باشد . در بازی Cheating Tom  شما در نقش یک دانش آموز بامزه و تبل به نام تام خواهید بود او یک متقلب حرفه ای می باشد . در این بازی شما باید بتوانید در امتحانات دبیرستان تقلب کنید و نمره ی خوبی بیاورید . بازی به این صورت می باشد که شما باید جواب ها را از روی جواب های سایر دانش آموزان به صورتی که معلمان متوجه نشوند کپی کنید .

دانلود My Emma ۲.۶.۰ – بازی کودکانه مراقبت ازدختر کوچولو برای اندروید

My Emma یکی دیگر از مجموعه بازی هایی در سبک مراقبت و نگهداری از کودکان برای اندروید آماده نموده ایم که همانند بازی pou  دوستداران بسیار زیادی را به خود جلب نموده است. شما باید در بازی My Emma امای من که نام دختر بچه بازی می باشد، به نگهداری و مراقبت از او پرداخته و مانند یک کودک واقعی با تغذیه و بازی های سالم همیشه او را شاد و خندان نگه دارید و در صورت بیماری به او داروهای مناسب داده تا امتیاز لازم را کسب نمایید. اگر در طول  بازی دختر کوچولو را درست تربیت کنید و تغذیه سالم برای او مهیا نمایید به شما جایزه تعلق خواهد گرفت . بازی شامل آیتم های مختلفی برای سرگرم کردن Emma می باشد که  شما باید در طول بازی با خرید انواع لباس های زیبا و قشنگ دختربچه را شاد نمایید و در صورت نیاز با او بازی کرده وبا استفاده از امتیازهایی که بدست می آورید دسترسی به غذاها ها و داروها ی بیشتر برای افزایش قدرت و توان Emma پیدا کنید.

ویژگی های  My Emma :

  • قابلیت نامگذاری برای کودک
  • امکان غذا دادن به Emma
  • تعویض لباس های دختر کوچولو
  • گرفتن جایزه در صورت تربیت خوب
  • شستشو و نظافت کودک

دانلود It Girl Story Hollywood Star v2.396 – بازی دخترانه داستان ستاره هالیوود اندروید

 

بازی It Girl Story Hollywood Star یکی از بازیهای جالب دخترانه می باشد که به سبک ماجراجویی برای اسمارت فون های اندروید طراحی و عرضه شده است. این بازی ساخته شده توسط کمپانی CrazyLabs به شما امکان تبدیل شدن به یک مدل هالیوودی را می دهد. در این بازی شما در نقش یک مدل هالیوودی هستید که به فروشگاه های معتبر می روید و لباس های شیک و مجلسی را پرو می کنید و همیشه خبرنگاران به دنبال شما هستند تا با شما مصاحبه کنند.