دانلود Overkill 3 v1.4.0 بازی کشتار دسته جمعی ۳ برای اندروید + مود

سلام دوستان عزیز در خدمت شما هستم با معرفی یک بازی زیبا و اکشن برای سیستم عامل محبوب اندروید این بازی زیبا در سبک اکشن است که کاربر های زیادی را از سراسر دنیا به خودش جذب کرده است این بازی مثل بازی های ندای وظیفه از داستان و گرافیک خوبی البته در اندروید بهره مند است که دلیل اصلی جذب گیمر های حرفه ای به این بازی هم میتواند همین دلیل باشد در ای بازی شما تفنگ به دست و تجهیزات پیشرفته و فوق حرفه ای سر و کار دارید که باید از آنها به خوبی استفاده کنیئ تا بتوانید دشمن هایتان را از بیتن ببردی و مراحل را پشت سر بگزارید شما میتوانید این بازی بسیار زیبا را رایگان از سایت ما دانلود کنید .

ویژگی ها:

 • بازی در حالت جدید چند نفره به همراه دوستان و یا دیگر بازیکنان
 • تورنومنت های روزانه با پاداش ها و جوایز مختلف
 • پروفایل انلاین برای نمایش امار و اچیومنت های کسب شده
 • اتاق لابی برای چت و گفت و گو با بازیکنان
 • بازی در حالت بی پایان (Endless)
 • سلاح های مختلف از قبیل: شاتگان، مسلسل، تفنگ تک تیرانداز، تیربار و …
 • گیم پلی متنوع با لوکیشن ها و مناطق مختلف
 • گرافیک کنسولی با کیفیت بی نظیر
 • گیم پلی سوم شخص با کنترل بسیار اسان مختص گوشی های لمسی
 • افکت های صوتی و تصویری خیره کننده
 • امکان کنترل هواپیماهای بدون سرنشین از راه دور
 • ماموریت های چالش برانگیز و بسیار جذاب

توضیحات

Splash Cars – ماشین های رنگ پاش یک بازی در سبک مسابقه‌ای و اتومبیل رانی می‌باشد که به تازگی به صورت رایگان در اپ استور منتشر شده است.

در این بازی خاکستری رنگ که کل دنیا بی رنگو روح است و شما وظیقه دارین رنگ امیزی کنید در این بازی به دیوار ها ماشین ها خانه ها و زمین های پارک ، شما باید بهزیبا ترین شکل ممکن دنیارا رنگ کنیدو سکه جمع کنید تا ماشین ها بهتری برای رنگامیزی باز کنید.

فکرش را بکنید که تمام دنیا خاکستری باشد و دست شما ماشینی است که به همه جا رنگ می‌پاشد! این کار همه مردم را خوش حال می‌کند زیرا کار شما این می‌باشد که دنیا را زیباتر کنید. ولی پلیس ها باید وظیفه خود را انجام دهند و آنها باید جلوی هر چیزی که نظم شهر را بهم می‌زند بگیرند. شما هم یکی از آن افرادی می‌باشید که نظم شهر را بهم می‌زنید پس ماشین های پلیس همیشه به دنبال شما هستند. به پلیس ها اجازه ندهید که به شما برسند و از دست آنها در بروید تا بتوانید کار خود را به راحتی انجام دهید و همه جای شهر را رنگارنگ کنید.

پس بیایید سوار بر ماشین رنگ پاش خود شوید و در تمام شهر دور بزنید. ولی جز پلیس ها مشکلات دیگری در سر راه شما می‌باشد که یکی از بزرگترین آنها تمام شدن سریع بنزین ماشینتان است. در این بازی ماشین شما مدام در حال تمام شدن بنزین می‌باشد و برای پر کردن باک خود باید به جایگاه های بنزین بروید تا دوباره به راه خود ادامه دهید. از power-up ها استفاده کنید تا برای پلیس ها خرابکاری ایجاد کنید و ماشین خود را سورپرایز کنید و یا با آهنربا تمام سکه ها را جمع کنید! همچنین شما می‌توانید از وسایل عمومی شهر استفاده کنید تا در راهتان به شما کمک کنند.

برای باز کردن مراحل بعدی بازی شما باید در مراحل قبل سکه و امتیاز کافی به دست بیاورید و تا به مراحل بعدی راه پیدا کنید. شما با مراجعه به فروشگاه بازی می‌توانید ماشین های جدید را مشاهده کنید و با سکه های خود آنها را خریداری کنید.

شما یک فرد خاص می‌باشید پس مردم را با رنگ کردن شهرشان قانع کنید تا بهتان بپیوندند و در این راه به شما کمک کنند.

شما در یک ماموریت خلاقانه می‌باشید، کار خود را انجام دهید و مردم به دنبال شما می‌آیند!