دانلود Fox Adventure v1.5.5 – دانلود بازی ماجراجویی های روباه برای اندروید

 

بازی Fox Adventure دارای سبکی پازلی و ماجراجویی است که راجب حل کردن معماهای سختی است که توسط یک روباه صورت می گیرد بازی که دارای گرافیک دو بعدی است. در این بازی مهیج شاید بتوان گفت یکی از بهترین بازیهای پازلی را شاهد خواهید بود که با فعل و انفعالات پازل ها و معما ها حل می شود و نیاز به فکر کردن و دقت بالا دارد. بازی که در آن ۵۹ مرحله مختلف دارد و در هر مرحله شاهد سه آیتم پاداشی هستید که مثلا دینامیت های مختلف به شما می دهد تا بتوانید در مکان های مختلف بگذارید و تله ها را نابود کنید.

توضیحات

آپدیت به ۱٫۲٫۱

Fox Adventure یک بازی پازلی فوق العاده می‌باشد که ذهن شما را به چالش می‌کشد. پازل های این بازی ساده نمی‌باشد و برای حل کردن هر کدام از آنها باید از فکر خود استفاده کنید. با شخصیت خود پازل هارا یک به یک حل کرده و پدر بزرگ خود که بخطر افتاده است را نجات دهید .

Hora نام شخصیت بازی می‌باشد او وارد یک ماجراجویی خطرناک شده است تا پدر بزرگ خود را نجات دهد حال شما باید به او کمک کنید تا در این راه موفق شود.

• ۵۱ مرحله

• ۶ آیتم قابل استفاده

• تله های مختلف

• ۳ آیتم جایزه در هر مرحله

• پشتیبانی از زبان انگلیسی و کره ای

از آیتم های هر مرحله استفاده کنید تا بتوانید پازل را حال کنید. در اصل خود پازل های بازی سخت نمی‌باشد این تله های بازی است که شما را به چالش می‌کشد و پس از چند بار تلاش کردن شما را نا امید می‌کند. ولی مطمئن باشید که بالاخره پیروز خواهید شد.