بازی Cascade یک بازی زیبای اندرویدی می باشد که توسط استودیو Big Fish Games توسعه و طراحی شده است. در این بازی با ظاهر شدن دکمه گردونه ای و با لمس آن می توانید الماس های جدیدی را وارد صفحه کنید که با الماس های داخل صفحه آنها را مطابقت داده و در از بین بردن سریع تر […]

دانلود Dead Reckoning: Broadbeach v1.0 (Full) -بازی ماجراجویی اندروید

علاقه مند به بازی های ماجراجویی و در سبک کارآگاهی هستید؟ روشن کردن معماهای پیچیده و مشخص کردن مجرمی که در بین افراد معمولی و بی گناه پنهان شده است. اگر واقعا چنین تعاریفی برای شما جذاب است حتما بازی Dead Reckoning: Broadbeach را تجربه کنید.

Dead Reckoning: Broadbeach نام بازی بسیار مهیج مخصوص سیستم عامل اندروید و در سبک ماجراجویی است که در آن وظیفه حل کردن پرونده قتل مشکوکی را دارید. داستان از این قرار است که در یک شهر ساحلی هنرمندی مرده است، مرگ این هنرمند به قدری مشکوک بوده که شما به عنوان یک کارآگاه حرفه ای باید با جمع بندی تمامی مستندات و بازجویی های خود راز قتل را گشوده و پرده از این معما بردارید. گیم پلی بازی طولانی بوده و پر از مینی گیم های جذاب است که کاربر را حسابی سرگرم خواهد کرد. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این بازی را با لینک مستقیم از سایت بیت دانلود دریافت نمائید.

 

ویژگی ها:

 • بازی ماجراجویی کارآگاهی جدید
 • حل کردن معماها و پازل ها جهت یافتن پاسخ
 • گرافیک و گیم پلی بسیار عالی
 • یافتن اشیاء پنهان و بازی های کوچک درون بازی اصلی
 • دارای مینی گیم های جذاب
 • رسیدن به پاداش و باز شدن گیم پلی جدید
 • و . . .

دانلود Bridge Another World: Alice in Shadowland 1.0.0 -بازی پلی به جهان دیگر

بازی که امروز برای شما در نظر گرفته ایم در سبک ماجراجویی با تمی تقریبا معمایی دارد. این سبک از بازی ها می توانند ساعت ها کاربر را مشغول خود کنند. به دلیل اینکه باید به همه چیز با دید وسیع تری نگاه کنید و پرده از رمز و رازهایی که در پشت هر نماست بردارید. امروز قصد داریم بازی Bridge Another World: Alice in Shadowland را در اختیارتان قرار دهیم.

Bridge Another World: Alice in Shadowland نام بازی بسیار جذاب و در سبک ماجراجویی و مخصوص سیستم عامل اندروید است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. داستان بازی از جایی شروع می شود که یک غریبه آلیس ، کاراکتر اصلی بازی را به داخل رودخانه هل می دهد. آلیس در اعماق رودخانه با آینه ای مواجه می شود که پلی به دنیای دیگر است. بله درست حدس زدید باز هم آلیس و باز هم سرزمین عجایب، آلیس وارد سرزمینی می شود که به سرزمین سایه ها شهرت پیدا کرده و نیاز به یک ناجی دارد و آن شما هستید. با عبور از مراحل مختلف و پیدا کردن پاسخ معماهای گوناگون به سرزمین سایه ها کمک کنید. گرافیک بسیار خیره کننده و موسیقی مناسب، وجود هزاران آیتم و اشیای پنهان ، دارای مینی گیم و پازل های متعدد، دستیابی به امتیاز بالا و اضافه شدن گیم پلی و غیره همه از خصوصیات این بازی جذاب به شمار می روند. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این بازی را با لینک مستقیم از سایت بیت دانلود دریافت نمائید.

 

ویژگی ها:

 • گرافیک بسیار خیره کننده و موسیقی مناسب
 • وجود هزاران آیتم و اشیای پنهان
 • دارای مینی گیم و پازل های متعدد
 • دستیابی به امتیاز بالا و اضافه شدن گیم پلی
 • و . . .

دانلود Edge of Reality: Ring v1.0.0 (Full) – بازی مرز واقعیت: حلقه اندروید

 

در بازی Edge of Reality: Ring شما باید بتوانید به همراه دیگران و کمک آنها گورا را نجات دهید و بر عوامل ملکه غلبه کنید و سرزمین خود را از وجود دشمنان خالی کنید. در این بازی در ابتدا شما در پناهگاه حیوانات یک توله سگ را به عنوان بهترین دوست خود می دانید اما خبر ندارید که توله سگ از سرزمین جادویی گورا آمده است و به دنبال فردی شایسته برای حلقه سرنوشت می باشد و در واقع اون شما را انتخاب کرده است.

دانلود Midnight Calling: Jeronimo 1.0.0 -بازی تماس نیمه شب اندروید

تا چه اندازه به بازی های ماجراجویی و اسرار آمیز علاقه دارید؟ بازی هایی که باید در آن شش دنگ حواستان را جمع کرده و به تمامی جزئیات دقت کنید تا بتوانید از مراحل مختلف گذر کنید. اگر این عبارات برای شما جذاب بود پس حتما بازی Midnight Calling: Jeronimo که امروز در اختیارتان قرار خواهیم داد را دانلود و تجربه کنید.

Midnight Calling: Jeronimo بازی بسیار جذاب و در سبک ماجراجویی و مخصوص سیستم عامل اندروید است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. داستان بازی از جایی شروع می شود که خواهر شخصیت اصلی بازی که شما نقش آن را بازی می کنید، دچار بیماری نادر و مرگباری شده است، این بیماری تنها یک علاج دارد و آن معجونی است که در دست جادوگری بدنام و پلید در دل جنگل قرار دارد. حال شما باید عزمتان را جزم کرده و برای نجات خواهرتان با انواع مشکلات و معماها دست و پنجه نرم کنید. دقت داشته باشید که در تمامی مراحل باید آهسته و پنهانی پیش بروید تا به مقصد برسید. گرافیک بسیار زیبا و وهم آلود، وجود اشیاء و آیتم های پنهان شده در بازی، دارای مینی گیم های سرگم کننده، گرفتن پاداش و باز شدن گیم پلی اضافی، فضاسازی بی نقص و چشم نواز و غیره از دیگر ویژگی های این بازی به شمار می رود. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این بازی را با لینک مستقیم از سایت بیت دانلود دریافت نمائید.

 

ویژگی ها:

 • گرافیک بسیار زیبا و وهم آلود
 • وجود اشیاء و آیتم های پنهان شده در بازی
 • دارای مینی گیم های سرگم کننده
 • گرفتن پاداش و باز شدن گیم پلی اضافی
 • فضاسازی بی نقص و چشم نواز
 • و . . .

دانلود Off Record: Final Interview v1.0 (Full) – بازی ماجراجویی آخرین مصاحبه اندروید

 

مضمون بازی Off Record: Final Interview راجب این است که شما پس از مصاحبه با شخص معروفی مضمون به قتل آن شده اید و باید بی گناهی خود را ثابت کنید. در واقع در این بازی شما برای اولین بار فرصت مصاحبه با بهترین اسب سوار به نام کلوین را پیدا می کنید اما کلوین با بخاطر آوردن خاطرات گذشته ناگهان دچار حمله قلبی می شود اما در این بین شما بعد از مصاحبه با ماشین تصادف کرده اید و چیزی به یاد نمی آورید. حال شما مضمون اصلی قتل کلوین هستید و باید به نوع با حل معما ها و پازل ها و به خاطر آوردن خاطرات بی گناهی خود را ثابت کنید.

دانلود Phantasmat: Town of Lost Hope (Full) 1.0 – بازی ماجراجویی شهر گمشده اندروید

 

در بازی Phantasmat: Town of Lost Hope ناگهان شما از خواب بیدار می شوید و داخل یک اتاق ترسناک با یک پیرزن ترسناک هستید که درب اتاق قفل است. شما در این بازی ماجراجویی باید تلاش کنید که با حل تمامی معما ها و پازل ها راه نجات خود را پیدا کنید.

دانلود Hidden: Fountain Full 1.0 – بازی فکری و ماجراجویی آبنمای مخفی + دیتا برای اندروید

 

کاراگاه بازی را دوست دارید و استعداد و هوش خود را در سطح بالای می بینید تا بتوانید پازل ها و معماهای مختلف در سبک اشیاء پنهان را حل نمایید بیت دانلود بازی فکری و ماجراجویی آبنمای مخفی Hidden: Fountain Full را برای دانلود پیشنهاد می نماید. داستان بازی از این قرار است که سازمانی مشکوک در نظر دارد یک سری آثار مهم باستانی را در سریلانکا به سرقت ببرد، اما با نظارت ماموران این عملیات به تعویق می افتد! سه نفر از همکاران شما در حال بازدید از یک مکان باستانی ناپدید شده اند و شما مامور شده اید برای پیدا کردن آنها تحقیقات خود را شروع کنید و آن ها را به خانه بازگردانید.این بازی توانسته امتیاز عالی ۵.۰ از ۵.۰ را تا به این لحظه کسب کند شما قادر هستید ابتدا تصاویر و تریلری از بازی زیبای معرفی شده را مشاهده کرده و در صورت تمایل نسخه کامل و خریداری شده ان را به همراه دیتا از سرورهای پرسرعت بیت دانلود برای دیوایس اندرویدی تان دانلود نمایید.

ویژگی ها:

 • پیدا کردن هزاران مورد از اشیاء پنهان
 • گرافیک اچ دی با طراحی فوق العاده
 • صداگذاری هیجان اور و دوست داشتنی
 • ملاقات با شخصیت های مختلف
 • شروع ماجراجویی برای پیدا کردن دوستان

 

دانلود Haunted Legends: Stone Guest v1.0.0 – بازی ماجراجویی خانه خالی از سکنه مهمان سنگی برای اندروید

 

اگر به بازی های ماجراجویی در سبک اشیاء پنهان علاقه دارید و هوش بالایی در حل پازل های مختلف دارید پس بازی خانه خالی از سکنه مهمان سنگی Haunted Legends: Stone Guest می تواند شما را ساعت ها سرگرم نماید. در یان بازی وظیفه شما بعنوان یک کاراگاه محافظت از کودکان و پیداکردن دکتر مجرم می باشد. . شما به عنوان یک کارآگاه باید به بررسی در شهر بپردازید و راز و رمزهای ناپدید شدن کودکان را کشف کنید. برای حل معماهای بازی به جستجو برای اشیاء پنهان بگردید و با حل بازی های کوچک تعاملی و پازل و همچنین انجام مینی گیم های متعدد سرنخ های مختلف را جمع آوری کنید و مجرم واقعی را پیدا کنید.

ویژگی ها:

 • دست یابی به پاداش شگفت انگیز و گیم پلی اضافی
 • گرافیک زیبا و صداگذاری هیجان انگیز
 • باز کردن دست آوردهای مختلف و به چالش کشیده شدن
 • پیدا کردن هزاران شیء پنهان، به همراه حل صدها بازیهای کوچک پازلی