دانلود  Amazing Hoverboard Sniper 2017 1.3 – بازی اسنایپر هاوربورد برای اندروید

Amazing Hoverboard کدامیک از بازی های زیر را دوست دارید: تیراندازی یا بازی های اول شخص و یا بازی اکشن، نگران نباشید تمامی این موارد را در یک بازی برای شما آماده دانلود نموده ایم. بازی تیراندازی هیجان آوربا اسلحه اسنایپر  بر روی هاوربورد Amazing Hoverboard ، این بازی توانسته مخاطبان زیادی را برای خود جمع نماید بطوریکه شخصیت استیکمن بازی در نقش تیرانداز، محبوبیت ویژه ای در بین کارران پیدا نموده و امتیاز ۴.۴ از گو گل پلی را از آن خود کرده است. به استیکمن کمک نمایید تا بتوانند با نشانه گیری  از بالای ساختمان ها و هاوربورد، شلیک مطمئن و هدفمندی را بسوی اشرار فاسد و مافیای شهر انجام دهد و با اسلحه های حرفه ای اسنایپر امتیازات لازم برای عبور از مراحل بازی را کسب نماید. شما در دنیای شر و فساد باید با آخرین تکنولوژی ها جهان را از این افراد مخرب پاک سازی نمایید. بیت دانلود این بازی پر از هیجان همراه با تیراندازی و نشانه گیری را به شما عزیزان پیشنهاد می دهد.

ویژگی های Amazing Hoverboard :

  • بازی در سبک اول شخص
  • تیراندازی با اسلحه های حرفه ای و هوشمند اسنایپر
  • محیط گرافیگی جذاب و خیره کننده
  • امکان تجربه ماموریت های حساس
  • سناریوهای بسیار جذاب بازی
  • شخصیت دوست داشتنی استیکمن

دانلود Stickman Sniper Squad 2017 v1.2 – بازی اکشن استیکمن تک تیرانداز اندروید

 

بازی Stickman Sniper Squad از استودیوی بازیسازی Awesome Action Games یک بازی جذاب در سبک اکشن بوده وشما در این بازی در نقش یک قهرمان خواهید بود که باید شهر را نجات دهید. این بازی از بازی های محبوب در سبک خود به شمار می آید و گیم پلی فوقولاده جذاب آن باعث می شود که شما اوقات فراغت خود را با این بازی پر کنید و ساعت ها سرگرم باشید و از این بازی لذت ببرید .

دانلود Boss Sniper +18 1.3 – بازی تک تیرانداز حرفه ای اندروید + مود

 

بازی جذاب و چالش برانگیز Boss Sniper +18 در سری بازی های اکشن، تفنگی و اسنایپر، در نقش یک مامور حرفه ای تک تیرانداز ظاهر خواهید شد. بازی محبوب و سرگرم کننده Boss Sniper +18 توسط استودیوی بازی سازی Awesome Action Games برای گوشی های اندرویدی طراحی و به بازار عرضه شده است با کسب امتیاز ۴.۰ از ۵.۰ در گوگل پلی استور، برای اولین بار از بیت دانلود دریافت نمایید.

دانلود بازی Gangster Escape Shooter 3D

در این بازی شما در نقش تک تیر اندازی ماهری هستید. در درون هلوکپتری در حال حرکت قرار دارید و باید گانگستر ها و مافیای خطرناک و بی رحمی که در همه جای شهر های شلوغ و پر رفت و امد باعث نا امنی میشوند و ازادانه در خیابان و شهر قدم می گذارند را شناسایی و از ین ببرید.
این افراد خطر ناک و مسلح قصد دارند شهر را در اختیار خود قرار بدهن و مردم انرا زیر سلطه خود قرار دهند ولی شما نباید بگذارید که انها این عمل را انجام دهند.
شما میتوانید با بازی کردن این بازی هم وقت خودرا صرف کنید و هم مهارت تیر اندازیتان را افزایش دهید.
اگر به دنبال بازی خوب تیراندازی هستید این بازی بهترین است.
در نسخه جدید بازی مشکل های قبلی رفع شده مانند رفع باگ ها و مشکلات..

 

ویزگی ها:
دارای محیط ۳ بعدی و جذاب و گیمر پسند است
به گونه ای جذاب است که گیمر دوست دارد که همیشه بازی کند
دارای اسلحه های شبیه سازی شده به اسلحه های واقعی است
دارای گرافیک بسیار خوبی است
دارای صدا گزاری بسیار خوبی است
نقش شما اول شخص است