دانلود RollerCoaster Tycoon Touch v1.4.27 – بازی فوق العاده شبیه سازی شهربازی + مود + دیتا برای اندروید

 

یکی از جاهایی که بیشتر بچه ها آنجا را دوست دارند شهربازی و پارک می باشد. در شهربازی یک وسیله بسیار مهیجی که علاوه بر بچه ها آدم های بزرگ نیز به آن علاقه نشان می دهند ترن هایی آنها می اشد که سوارشدن بر آن لذت خاصی را دارد. شما در بازی فوق العاده شبیه سازی شهربازی RollerCoaster Tycoon Touch اقدام به ایجاد شهربازی بسیار مجهز به ترن های هوایی با امکان بلیط فروشی می نمایید. در بازی اندروید RollerCoaster Tycoon Touch با آهن، چوب و… ریل ترن هوایی بسازید و آنرا به بزرگترین ترن هوایی تبدیل کنید. در شهربازی رستوران و بخش های تفریحی ایجاد کنید و مشتریان شهر بازی را با وسایل مختلف سرگرم کنید و از آنها پول به دست آورید. بیت دانلود این بازی بسیار زیبا را بهمراه دیتا و نسخه مود شده آن برای دانلود آماده نموده است.

دانلود RollerCoaster Tycoon Classic 1.1.3.1702130 – بازی ساخت پارک اندروید

 

بازی فوق العاده جذاب RollerCoaster Tycoon Classic از استودیوی Atari, Inc در سبک شبیه سازی می باشد که طرفداران زیادی دارد و بیشتر از هزار باردر گوگل پلی  به فروش رسیده است . گیم پلی این بازی بسیار ساده می باشد و می تواند ساعت ها شما را سرگرم  کند . همچنین این بازی از گرافیک فوقولاده ای برخوردار می باشد که از عوامل محبوبیت این بازی به شمار می آید .

دانلود RollerCoaster Tycoon 4 mobile v1.1.0.1701260 – بازی ساخت شهر بازی اندروید

 

در بازی RollerCoaster Tycoon 4 mobile شما می توانید با نصب آن روی گوشی های اندروید خود به ساخت یک پارک و شهربازی بپردازید. این بازی که شاید بتوان گفت در سبک مدیریتی، شبیه سازی و استراتژیک است به شما امکان ساخت یک پارک با تمام امکانات را می دهد یعنی یک جایی را به شما می دهند که باید شما بتوانید در آن یک پارک بسازید و امکانات مختلف چون ترن هوایی را در آن ایجاد کنید و تبدیل به یک شهربازی شیک کنید.

دانلود بازی RollerCoaster Tycoon World برای کامپیوتر

بازی RollerCoaster Tycoon World یک بازی بسیار زیبا و استراتژیک است . شما در بازی RollerCoaster Tycoon World شما می توانید یک شهر بازی را با علایق خود بسازید . بازی محیطی باز دارد و هرچه را که بخواهید می توانید در این بازی عملی کنید . از ترسناک ترین ترن هوایی گرفته تا بزرگ ترین چرخ و فلک هر آرزویی که در دوران کودکی در ذهن تان برای یک شهر بازی عملی کنید . امکان جالبی که در این بازی وجود دارد بخش چند نفره آن می باشد ، در این بخش شما می توانید با ۴ نفر دیگر به صورت مشترک یک شهر بازی را بسازید البته هر کس بخشی خود را می تواند کامل کند . همچنین شما می توانید ، نقشه ترن هوایی هایی که می سازید را برای دوستان تان هم به اشتراک بگذارید تا آن ها هم آن را در شهر بازی خود داشته باشند . بازی RollerCoaster Tycoon World در ۱۶ نوامبر برای کامپیوتر های شخصی منتشر خواهد شد . شما می توانید این بازی زیبا را به زودی برای کامپیوتر از طریق لینک های وبسایت بیت دانلود دریافت کنید .

 

دانلود بازی alone in the dark  برای کامپیوتر

بازی alone in the dark یک بازی با سبک اکشن و ترسناک است . داستان بازی alone in the dark حول یک شهر می چرخد که در تاریکی تمام به سر می برد ، در این تاریکی به وجود آمده موجودات عجیب و غریبی به وجود آمده اند که وظیفه شما مبارزه با این موجودات است . شما با مبارزه با این موجودات عجیب امنیت را به شهر بازمی گردانید . گیم پلی بازی حرف های زیادی برای گفتن دارد ، که به بررسی آن می پردازیم . سیر داستانی بازی قوی است و شما بیهوده به بازی کردن نمی پردازید و هدف مشخص تان در هر مرحله باعث می شود انگیزه ایی در درون شما برای ادامه دادن به بازی می شود . بازی گرافیک خوبی دارد و جزئیات آو به دقت در نظر گرفته شده است ، البته این جزئیات باعث ترسناک شدن بیشتر این بازی هم شده است . گذر از این شهر تاریک با موجودات عجیب و غریب که سعی در نابودی شما دارن باید هم ترسناک باشد . این بازی برای کودکان مناسب نمی باشد . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا را از طریق لینک های وبسایت بیت دانلود دریافت کنید .