دانلود Take Off The Flight Simulator v1.0.37 – بازی شبیه ساز تیک آف پرواز + مود برای اندروید

 

بازی Take Off The Flight Simulator یک بازی شبیه سازی هواپیما می باشد که در آن شما طراحی های بسیار حرفه ای و سه بعدی واقعی مشاهده می کنید. در این بازی که توسط استودیو بازیساز astragon Entertainment GmbH ساخته شده است شما ۱۵ نوع هواپیما با کلاس های مختلف را مشاهده می کنید که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید و قابلیت سفر کردن برای ماموریت ها و گشت وگذار را دارید.

دانلود Mystery of Neuschwanstein 1.2.2540.167 – بازی ماجرای نوشوانشتاین اندروید

 

بازی Mystery of Neuschwanstein جز بازیهای ماجراجویی اندروید می باشد که شما می توانید با استفاده از دو شخصیت سارا و آدلر باید بتوانید شاه لودویگ دوم  را پیدا کنید. شما با استفاده از این دو شخصیت باید بتوانید به داخل قلعه متروکه و معروف نواشتیاتین آلمان بروید و در مکانهای مختلف آنجا بگردید و بتوانید از موسیقی متن بازی استفاده کنید و از بازی کردن لذت ببرید.

دانلود بازی Police Tactics Imperio برای کامپیوتر

 

بازی Police Tactics Imperio در سبک استراتژیک میباشد که توسط استدیوی بازی سازی CyberphobX Ltd طراحی و توسط astragon Entertainment GmbH به بازار منتشر شده است ، داستان بازی از این قرار است که در شهری به نام Newport Falls  خلافکاران برای خود ارتشی ساخته اند و دست به کار های شرور میزنند ، پلیس ها نیز از این خلافکاران در هراس هستند ، تا اینکه مردی به نام جان که فردی باهوش بود دست به مقابله با آنها میزند و آنها را تا مرز نابودی میکشاند ولی او را خلافکاران میکشند و جسد او پس از ۱۶ سال پیدا میشود ،