دانلود بازی Sid Meiers CivilizationVI برای کامپیوتر

بازی Sid Meiers CivilizationVI با سبک استراتژیک به تازگی توسط استودیو Firaxis Games منتشر شده است . Sid Meiers CivilizationVI یک عنوان قدیمی و ریشه دار در صنعت گیم همچنین در سبک استراتژیک می باشد و طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد . کمپانی سازنده به مناسبت ۲۵ سالگی این بازی سری ۶ آن را برای سیستم عامل های ویندوز و مک os منتشر کرده است . در سری جدید این بازی علاوه بر کیفیت گرافیکی بازی امکانات جدیدی نیز اضافه شده اند برای مثال شما در این نسخه می توانید سربازان مختلف را با هم ترکیب کنید و دریک خانه جمع کنید ، دیپلماسی قوی با دیگر تمدن ها داشته باشید ، پیشرفت و گسترش سریع تر تمدن و … امکاناتی هستند که در نسخه های پیشین نبودند.  شما می توانید هم اکنون بازی Sid Meiers CivilizationVI را برای کامپیوتر از طریق لینک های وبسایت بیت دانلود دریافت کنید .

 

بازی کامپیوتر observer

observer

 

بازی Observer از سریال تلویزیونی Black Mirror الهام گرفته است. در ساخته جدید شرکت Bloober Team شما با عنوانی مواجه هستید که از لحاظ درگیر کردن ذهن و افکار شما در مقایسه با عناوین هم‌سبک از عمق و پیچیدگی بیشتری برخوردار است. بازی Observer عنوان اول شخصی است که به گفته سازندگان آن، حس ترس را وارد پوست و استخوان شما می کند.

 

سیستم مورد نیاز بازی observer :

 

Minimum:

  • OS: Windows 7
  • Processor: Intel Core i3 (3.4 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz)
  • Memory: ۸ GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce 660 / AMD R9 270
  • DirectX: Version 11
  • Storage: ۱۰ GB available spac

 

+ راهنمای نصب نسخه فیت گرل :
ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید.
سپس فایلها را اکسترکت نمایید.
وارد پوشه اکسترک شده شوید و فایل setup.exe را اجرا کنید.
در مرحله نصب زبان را انگلیسی انتخاب نموده و اگر از نصب بودن Direct X و dotNet FrameWork اطمینان دارید گزینه نصب آنها را غیر فعال کنید و بازی را نصب نمایید.
پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.

دانلود بازی Layers of Fear برای کامپیوتر

 

Layers of Fear یک بازی راز الود و مبارزه با شیطان.این بازی بصورت اول شخص دنبال شده و گیمر را د عمارتی راز آلود قرار داده،در این داستان گیمر را در قالب یک نقاش قرار داده که در با خلق اثار مختلف به مبارزه با شیطان درون و گناه های قبلی خود میپردازد.