دانلود Layers of Fear: Solitude 1.0.26 – بازی ماجرایی-ترسناک فوق العاده اندروید + دیتا

این بازی خارق العاده و جدید و پرطرفدار از سبک بازی های ماجراجویانه و فکری می باشد. قابلیت این بازی این گونه است که همفکری ماجراجویانه و ترسناک است. شما در این بازی نقشه این آشفته و غمگین را بازی میکنید که در محلی ترسناک زندانی شده است که باید چندین شهر نامعلوم پیدا کند و بعد با استفاده از آن ها خود را نجات بدهد.
اگر شما به دنبال یک بازی فکری و ترسناک و همچنین ماجراجویانه هستید شما این بازی زیبا و پرطرفدار را پیشنهاد می کنیم.هم اکنون میتوانید این بازی زیبا و جذاب را از سایت ما به رایگان دانلود کنید.

ویژگی ها:

۱-مراحل جذاب و رمز آلود

۲-صداگذاری جذاب

۳-گرافیک حرفه ای

۴-گیم پلی فوق العاده

۵-و…………

دانلود Jade Empire: Special Edition v1.0.0-بازی امپراطوری جید نسخه ویژه اندروید

 

بازی Jade Empire: Special Edition جز بازیهای مهیج می باشد که داستانی حماسی دارد و در آن از مبارزه های رزمی چون کونگ فو استفاده می شود . این بازی توسط کمپانی معروف Aspyr Media طراحی و ساخته شده است و در گوگل پلی استور با قیمت ده دلار فروخته می شود که شما می توانید در سایت بیت دانلود آنرا به صورت رایگان دانلود کنید و روی گوشی اندروید خود نصب کنید. این بازی مربوط به داستان  جدایی مدرسه رزمی می باشد که در آن سربازان مختلف، جادوگرها و قانون شکنان از امپراطوری جید محافظت می کنند و شما باید با مبارزه با آنها بپردازید.