دانلود HD Panorama+ v2.16 -برنامه گرفتن عکس های پانوراما در اندروید

حتما شما هم اسم تصاویر پانوراما به گوشتان خورده ، این روزها تصاویری را می بینیم که حتی فضاهای ۳۶۰ درجه را پوشش می دهند. شاید برای شما هم سوال باشد که آیا دوربین های معمولی گوشی هم توانایی این کار را دارند و چگونه؟ امروز قصد داریم اپلیکیشن +HD Panorama را در اختیارتان قرار دهیم که مخصوص این کار است.

+HD Panorama نام اپلیکیشنی بسیار مفید و مشهور مخصوص سیستم عامل اندروید است که مختص گرفتن عکس های پانوراما ب بهترین کیفیت و سرعت بالا می باشد. این اپلیکیشن دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و می تواند به خوبی به گرفتن عکس های پانوراما بپردازد. کافیست گوشی خود را بدون لرزش در دست گرفته و همراه با برنامه به ثبت تصاویر پانوراما بپردازید. پانوراما تصاویری هستند که می توانند تا ۳۶۰ درجه زاویه دید داشته باشند و توسط دوربین های عکاسی معمولی نیز قابل گرفتن می باشند.فرض کنید که در یک استادیوم فوتبال هستید و می خواهید یک عکس بگیرید که تمام جمعیت استادیوم درآن مشخص باشد. طبیعی است که زاویه معمولی دوربین شما توانایی پوشش دادن کل استادیوم را ندارد.در چنین شرایطی تصاویر پانوراما به کمک شما می آیند. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این اپلیکیشن را با لینک مستقیم از سایت بیت دانلود دریافت نمائید.

 

دانلود Quality Camera Pro v3.0.77 – دوربین حرفه ای و قدرتمند برای اندروید

 

نرم افزار Quality Camera برنامه ای بسیار کاربردی برای تصویر برداری در گوشی های شما می باشد. با استفاده از برنامه Quality Camera می توانید به صورت حرفه ای عکس بگیرید و از قابلیت های بی نظیر این برنامه شگفت زده شوید و لذت ببرید . همچنین این برنامه دارای افکت های فوق العاده زیبایی می باشد که می توانید آن هرا بر روی عکس هایتان بگذارید و عکس هایی رویایی خلق کنید .