دانلود LectureRecordings 1.2.15 -اپلیکیشن ضبط صدا برای اندروید

یکی از مهم ترین اپلیکیشن هایی که افراد مختلف مانند خبرنگاران و دانشجویان نیاز دارند، اپلیکیشن ضبط صدا می باشد. هرچه اپلیکیشن ضبط صدا دارای امکانات بهتر و بیشتر باشد کیفیت صدای ضبط شده نیز بیشتر خواهد شد. امروز قصد داریم اپلیکیشن LectureRecordings را در اختیارتان قرار دهیم.

LectureRecordings نام اپلیکیشنی بسیار حرفه ای و مخصوص سیستم عامل اندروید است که مخصوص ضبط صدا بوده و دارای کیفیت بالایی می باشد. نکته جالب در مورد این برنامه این است که می توانید به طور همزمان با اپلیکیشن دیگر شرکت سازنده یعنی LectureNotes (که مخصوص یادداشت برداری است) استفاده کنید. به این صورت که همزمان که در حال یادداشت برداری با نرم افزار LectureNotes هستید ، با این اپلیکیشن به ضبط صدا بپردازید و در صورت نیاز صدای مربوط به یادداشتی خاص را پخش کرده و گوش کنید.هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این اپلیکیشن را با لینک مستقیم از سایت بیت دانلود دریافت نمائید.

 

دانلود LectureVideos v1.2.10 -اپلیکیشن ساخت فیلم آموزشی در اندروید

سیستم عامل اندروید به قدری محبوب شده و توانایی هایش رو به افزایش است. که جدیدا فعالیت هایی که پیشتر در انحصار ویندوز بود را نیز می تواند انجام دهد. به همین خاطر هر روز اپلیکیشن هایی برای اندروید عرضه می شوند که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و قادر به انجام کارهای تخصصی تری هستند. یکی از این اپلیکیشن ها LectureVideos است که امروز در اختیارتان قرار خواهیم داد.

LectureVideos نام اپلیکیشن فوق العاده توانا و مخصوص سیستم عامل اندروید است که قابلیت ساخت فیلم های آموزشی را دارا می باشد. محیط کاربری این اپلیکیشن طوری ساخته شده است که کار کردن با آن بسیار ساده می باشد. در واقع این اپلیکیشن به ضبط صدا و فیلم در هنگام یادداشت برداری مورد استفاده قرار می گیرد. و بیشتر مناسب دانشجویان و خبرنگاران است. همچنین با این اپلیکیشن امکان صفحه آرایی نیز وجود دارد که تقریبا می توان گفت خروجی شبیه به پاورپوینت ارائه می دهد.بدون نیاز به اتصال اینترنتی، توانایی ضبط صدا و تصویر با کیفیت، ضبط فیلم در هنگام یادداشت برداری، استفاده آسان، دارای پلیر داخلی و غیره از دیگ خصوصیات این اپلیکیشن می باشد. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این اپلیکیشن را با لینک مستقیم از سایت بیت دانلود دریافت نمائید.

 

نکته : این اپلیکیشن به تنهایی قابل استفاده نبوده و حتما باید در کنار اپلیکیشن LectureNotes استفاده شود.در واقع به این صورت که پس از نصب LectureVideos ابتدا باید LectureNotes را راه اندازی کنید و سپس داخل همان اپلیکیشن اقدام به فیلمبرداری کنید.

 

ویژگی ها:

  • اپلیکیشن ساخت فیلم آموزشی در اندروید
  • بدون نیاز به اتصال اینترنتی
  • توانایی ضبط صدا و تصویر با کیفیت
  • ضبط فیلم در هنگام یادداشت برداری
  • استفاده آسان، دارای پلیر داخلی
  • و . . .