دانلود بازی Shiny برای کامپیوتر

Shiny

 

 

Shiny بازی جدیدی در سبک اکشن می باشد که در سال ۲۰۱۶ توسط Garage 227 ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است.

شخصیت اصلی بازی رباتی با نام Kramer 227 می باشد که باید راهی برای دست یابی به انرژی به منظور نجات زندگی خود و سایر دوستان رباتی اش پیدا کند. در این سفر ماجراجویانه Kramer در سرتاسر سیاره به تنهایی کاوش می کند و با موانع چالش برانگیزی که بر سر راهش می باشند به مبارزه می پردازد. تمامی این تلاش ها در فضایی محدود از انرژی وی برای زندگی می باشد که باید راهی برای دست یابی به امنیت پیدا کند.

بازی Devil’s Hunt توسط کمپانی ۱C Entertainment در سال ۲۰۱۹ برای کامپیوترهای شخصی منتشر شده است. این بازی برگرفته از رمان تعادل می باشد که شما در محیطی اکشن و سوم شخص قرار می دهد. در این بازی نبردی میان نور و تاریکی جریان دارد و شاهد جنگی تمام عیار میان فرشتگان و شیاطین خواهید بود. در واقع […]

دانلود بازی Renoir برای کامپیوتر

بازی Renoir بازی ماجراجویانه و اکشن است . شما در Renoir نقش یک کارآگاه به نام جیمز رنویر را بر عهده دارید. این کارآگاه ماموریتی در یک شهر ترسناک و مخروب دارد . وظیفه شما در بازی به سرانجام رساندن بازی در حالی است که کارآگاه داستان ما با مشکلات گذشته خود درگیر است و همین علت باعث شده است که تمرکز کافی برای حل پرونده پیش رو نداشته باشد . این بازی برای ساخت خود نیازمند منبع مالی بوده و از طریق کیک استارتر ، بودجه لازم را جمع آوری می کند . کمپانی سازنده بازی Soulbound Games سابقه زیادی در دنیای گیم ندارد و این بازی را باید شاهکار این کمپانی دانست . بازی Renoir به زودی برای کنسول های نسل ۸ و کامپیوتر های شخصی منتشر می شود . شما می توانید به زودی این بازی را برای کامپیوتر از طریق وبسایت بیت دانلود دریافت کنید .

 

دانلود بازی Through the Woods برای کامیپوتر

—- شامل تمام DLC های بازی —-

 

بازی Through the Woods یک بازی ماجراجویی و سوم شخص می باشد که در آن شما در نقش یک مادر در جنگل های تاریک کشور نروژ که  وحشتناک است به دنبال فرزند خود می گردید. در واقع این بازی که توسط Antagonist  طراحی شده راجب گم شدن فرزند شما می باشد و شما باید فرزندتان در در غرب کشور نروژ پیدا کنید طبق افسانه ها این منطقه خیلی خطرناک می باشد اما حس مادری شما را مجاب می کند که دنبال فرزند خود بگردید و در واقع با گرافیکی عالی بازی می کنید و حتی کمک هایی از جانب افراد خاص به شما می شود.

دانلود بازی Assault Squad 2 Men of War Origins

—- شامل تمام DLC های بازی —-

 
بازی Assault Squad 2 Men of War Origins جز بازیهای اکشن و استراتژیک که با عنوان حمله به جوخه ۲ در سال ۲۰۱۶ طراحی و ساخته شده است. شما در این بازی شاهد سطح بالای گرافیکی می باشد که نسبت به بازی War Origins بهبود قابل توجه ای یافته است در این بازی می توانید خودتان فرماندهی شوروی، منتفقین و نازیهای آلمان را برعهده بگیرید در واقع یک جنگ جهانی دوم را می توانید در کامپیوتر مشاهده کنید