دانلود نرم افزار ChemOffice Professional 2018 v18.2.0.48

ChemOffice Professional یک مجموعه نرم افزاری علمی هوشمند و یکپارچه از ابزارهای بهره وری شخصی است که محققان و پژوهشگران را قادر می سازد تا اطلاعات و داده های مربوط به ترکیبات، واکنش ها، مواد و خواص آنها را ضبط، ذخیره، بازیابی و به اشتراک بگذارند. ChemOffice Professional به شیمی دانان و متخصصان زیست شناسی کمک می کند تا پیگیری کار خود را به طور موثر انجام دهند و نتایج و همبستگی فعالیت بیولوژیکی با ساختارهای شیمیایی را بهتر متوجه شوند.

ChemOffice Professional شامل ابزارها و برنامه های کاربردی زیر می باشد:
  • ChemDraw Professional: استفاده شده توسط صدها هزار محقق در سراسر جهان برای رسم سریع و موثر مولکول ها، واکنش ها و نهاد های بیولوژیکی و مسیری برای استفاده در اسناد و یادداشت های آزمایشگاه های الکترونیکی.
  • ChemDraw for Excel: اطلاعات شیمیایی را به صفحات اکسل اضافه میکند تا شیمی دانان بتوانند از قابلیت تجزیه و تحلیل، مرتب سازی و ابزارهای سازمانی اکسل برای محاسبات آینده و بررسی روابط فعالیت های ساختاری استفاده کنند.
  • Chem3D: مدل های سه بعدی تولید می کند که شیمی دانان می توانند با استفاده از آن ترکیبات خود را در سه بعد مختلف ببینند و آن را ارزیابی کنند تا خواص و فعالیت آن را به حداقل یا حداکثر برسانند.
  • ChemFinder: یک سیستم پایگاه داده شخصی شیمیایی است که محققان از آن برای سازماندهی ترکیبات خود و جستجوی ساختار ها و تبدیل اطلاعات به تصورات قابل فهم، نقشه های خوشه ای و پروفایل های ترکیبی ایده آل برای تشخیص روابط فعالیت ساختاری استفاده می کنند.
  • ChemFinder for Office: فایل ها و دایرکتوری ها را برای ساختار های شیمیایی اسکن می کند و می تواند برای جستجوی اسناد به وسیله ساختار آن برای یافتن ترکیبات مورد علاقه خود مورد استفاده قرار گیرد.
  • ChemScript: یک زبان اسکریپتی است که قدرت پردازش اصولی ساختار شیمیایی را به توسعه دهندگانی که می خواهند ساختارها و پردازش های اتوماتیک را دستکاری کنند، نشان می دهد.
  • CDSL Mobile: یک نسخه site-deployable از نرم افزار ChemDraw در iPad برای مشتریان ثبت نام کرده در سایت می باشد.
  • ChemDraw Direct: یک نسخه جاوا اسریپت از ChemDraw می باشد که برای افزودن هوش شیمی به اپلیکیشن های وب استفاده می شود.
[تعداد: 2   میانگین: 3/5]
لینک دانلود حجم فایل
دانلود پارت 1 500.00 مگا بایت
دانلود پارت 2 14.25 مگا بایت

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
6 دیدگاهها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رأی
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
nikzad
4 سال ها پیش

سلام
نرم افزار ChemOffice Professional v17.1.0.105 رو دانلود و نصب کردم. ولی سریال نامبر و اکتیویتی میخواد. وگرنه کلا ده بار قابل استفاده است. پوشه ای هم نیست که جایی نوشته باشه. بیزحمت ارسال بشه
ممنون

kim
4 سال ها پیش

کد اکتیویتو سریال و چیکار میشه کرد؟؟؟

درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود