دانلود بازی Battlefleet Gothic: Armada برای کامپیوتر Battlefleet Gothic: Armada این بازی در ژانر  استراتژیک بی درنگ است و در سال 2015 توسظ فوکس هوم اینترکتیو معرفی شد. این بازی با موتور قدرتمند انریل چهار ساخته شده که تحت عنوان یکی از چهار فرقه بازی یعنی Imperium’s Imperial ،Chaos ،اُرک ها و اِلدرها را به عهده خواهد گرفت و در جنگ های فضایی روبروی هم دیگر قرار میگیرند. علاوه بر این در این نسخه توانائی شخصی سازی سفینه هایتان(مانند:اسلحه ها، سرنشینان،زیر سیستم ها) هم وجود دارد. نسخه قبلی Warhammer 40000: Dawn of War نام گرفته بود اما بازی Battlefleet Gothic: Armada برعکس نسخه های قبلی که نبردهایی بر روی زمین را نشان می‌دادند، به نبرد های فضائی رفته و کنترل انبوهی از سفینه ها را بعهده خواهید گرفت. میتوانید سفینه ها،اسلحه ها و بخش نظامی خودرا مدیریت کنید.اگر سفینه شما سالم مانده و از جنگی به جنگ دیگر برود سلامتی بیشتر را دریافت کرده و سپس باعث بهبود بازی میشوید
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
لینک دانلود حجم فایل
دانلود قسمت 1 2.00 گیگا بایت
دانلود قسمت 2 2.00 گیگا بایت
دانلود قسمت 3 1.20 گیگا بایت
  • ابتدا فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار داده و با استفاده از نرم افزار winrar بر روی یکی از فایلها کلیک راست نموده و گزینه Extract here را بزنید.
  • به داخل پوشه اکسترکت شده رفته و فایل iso را با استفاده از نرم افزار UltraISO به صورت درایو مجازی در آورید.
  • پس از نصب و قبل از اجرای نرم افزار نصب شده فایل Read Me.txt موجود در پوشه Crack درون DVD را به دقت بخوانید و مطابق دستورات آن نرم افزار را Crack کنید.

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود