دانلود Prism Suite v15.0.0.63 – مدیریت و کنترل سیستم های شبکه و راه دور

نرم افزار Prism Suite قابلیت مدیریت و بهینه سازی سیستم های محلی که تحت پوشش شبکه هستند را دارد. این نرم افزار شامل مجموعه نرم افزارهای مدیریت می باشد که توانایی حذف و چک کردن نرم افزارهای سیستم های محلی و همچنین تعمیر و نگهداری داده های آنها را دارد.

این مجموعه شامل نرم افزارهای زیر می باشد:

نرم افزار Prism Deploy: نرم افزاری برای بررسی کردن نرم افزارهای سیستم های محلی و تحت شبکه که قابلیت حذف و برورز رسانی و تعمیر آنها را دارد. نرم افزار Prism Asset Manager: قابلیت جمع آوری تمام اطلاعات و داده های نرم افزارها و سخت افزارها را دارد. نرم افزار GFI Languard for Prism Suite: وظیفه این نرم افزار بر طرف کردن نواقص و ایجاد امنیت سیستم ها می باشد. نرم افزار Prism Portal: نمایش دادن تمام خصوصیات نرم افزارها بر روی مرورگر اینترنت نرم افزار Prism Mobile: مدیریت نرم افزارهای سیستم های تحت شبکه را با گوشی هوشمند به شما می دهد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

    Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/bitdownloadmamad/public_html/wp-content/themes/downloadkian/single.php on line 119
لینک دانلود حجم فایل
دانلود نرم افزار با لینک مستقیم 130.37 مگا بایت

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/bitdownloadmamad/public_html/wp-content/themes/downloadkian/single.php on line 174
  1. ابتدا فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار داده و با استفاده از نرم افزار winrar بر روی یکی از فایلها کلیک راست نموده و گزینه Extract here را بزنید.
  2. به داخل پوشه اکسترکت شده رفته و از طریق فایل setup نرم افزار را نصب کنید.
  3. پس از نصب و قبل از اجرای نرم افزار نصب شده فایل Read Me.txt موجود را به دقت بخوانید و مطابق دستورات آن نرم افزار را Crack کنید.

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود