دانلود بازی RPG Tycoon v1.3 برای PC – نسخه DARKSiDERS RPG Tycoon یک بازی برای ساختن یک خانواده از انسان های با تجربه در تمام سنین هست که با استفاده از ترکیب بازی کلاسیک Tycoon  و یک تم واحد از حکومت پادشاهی است.   می توانید به اندازه کافی پول برای زنده نگه داشتن پادشاهی مبارزه خود بدست آورید؟ آیا شما قادر به نگه داشتن شهرک خود از خطر می شود؟ آیا شما فکر می کنم شما آنچه در آن طول می کشد به برنده جایزه برای "بزرگترین پادشاهی در تمام زمین؟"   شروع از هیچ شروع با فقط یک قطعه واحد از زمین و را انتخاب کنید از مجموعهای از قهرمانان به ارسال در ماموریت به منظور به طور پیوسته رشد شهرت پادشاهی خود را. به عنوان محبوبیت افزایش می دهد شما مهاجران از شهرهای اطراف به خود جلب به صرف پول در مغازه ها و خدمات شما فراهم می کند.   انتخاب از بیش از 60 ساختمان منحصر به فرد و سبک دکوراسیون برای طراحی پادشاهی ایده آل خود را!   کشف و گسترش کامل ترکیب تلاش های مختلف برای نگه داشتن اسکان شما را خوشحال محافظت و ارسال قهرمانان خود را در حماسه ماجراهای با حوادث چند گزینه ای با الهام از تبلتب RPG است.   انتخاب از بیش از 30 ترکیب های مختلف تلاش سریع و بیش از 60 ماموریت های حماسی و منحصر به فرد به باز کردن مطالب جدید!   به بزرگترین پادشاهی در تمام LAND شما نمی خواهد به تنهایی در سرمایه گذاری های خود را. شما باید به خودتان ثابت سایر رهبران در برابر انگلستان به عنوان شما را به منظور دستیابی به عنوان "بزرگترین پادشاهی در تمام زمین" به رقابت بپردازند.   امتیاز با هر عمل شما را و رقابت در برابر هوش مصنوعی مختلف مشکل برای دریافت نمره بالا و برنده شدن!   به راحتی قابل تمدید همانطور که بسیاری از داده ها را برای RPG سرمایه دار خیلی مهم است از فایل های XML ساده و Spritesheets لود زمانی که بازی شروع می شود آن را بسیار با سهولت قابل تمدید.   با یک دانش پایه از XML و یا ویرایش تصویر نرم افزار شما می توانید یک مقدار بی پایان از محتوای اضافی برای RPG سرمایه دار خیلی مهم با سهولت ایجاد کنید. اضافه کردن جدید ماموریت، ساختمان ها، قهرمانان، اقلام و بیشتر در هیچ زمان و در همه.   به اشتراک گذاری و دریافت بازخورد در انجمن خود را با کاربران دیگر در کارگاه بخار!

ویژگی ها :

بیش از 60 ساختمان منحصر به فرد و دکوراسیون برای طراحی پادشاهی خود را. بیش از 60 منحصر به فرد ماموریت سبک ماجراجویی را انتخاب کنید خود را، خود. 30 تامین و تلاش سریع ترکیبات مختلف است. قهرمانان متعدد و سبک را انتخاب کنید. 3 مشکلات بازی های مختلف برای کسانی که می خواهند بیشتر از یک چالش. 3 طول بازی های مختلف را با توجه به روش بازی خود را. را انتخاب کنید از چهار نوع زمین های مختلف برای ایجاد پادشاهی خود را! مشکلات مختلف AI به رقابت در برابر. بخار پشتیبانی کارگاه. در بازی تلاش و تحقیق ویرایشگر، صادرات ماموریت خود را به طور مستقیم به کارگاه. فرهنگ پاپ مراجع و تخم مرغ عید پاک! دستاورد ها!
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
لینک دانلود حجم فایل
دانلود با لینک مستقیم 128.16 مگا بایت
  • ابتدا فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار داده و با استفاده از نرم افزار winrar بر روی یکی از فایلها کلیک راست نموده و گزینه Extract here را بزنید.
  • به داخل پوشه اکسترکت شده رفته و بازی را نصب کنید.

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود