Search
Filter by Custom Post Type
Filter by Categories
فیلم و سریال
بازی
موبایل
نرم افزار
موسیقی
آموزشی
ط­ط¬ظ… ظ†غŒظ… ط¨ظ‡ط§

Bill Weinman

دوره آموزشی Lynda iOS 6 iOS System Resources


Lynda iOS 6 iOS System Resources Lynda iOS 6 iOS System Resources از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش استفاده از منابع سیستمی و نرم افزاری برای برنامه نویسی پیشرفته برنامه های IOS 6 می پردازد. و نحوه سازگار کردن  قابلیت های نرم افزار رای انتشار جهانی را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب

دانلود دوره آموزشی Lynda iOS 9 App Extensions


Lynda iOS 9 App Extensions Lynda iOS 9 App Extensions از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش افزایش کاربردهای نرم افزارهای IOS با افزونه ها می پردازد. و نحوه استفاده از افزونه های کاربردی و اشتراک گذاری کدها را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب

دوره آموزشی Lynda Manage Text with iOS 9 Text Kit


Lynda Manage Text with iOS 9 Text Kit Lynda Manage Text with iOS 9 Text Kit از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش کامل کار با ابزار Text Kit می پردازد. و نحوه تولید متن های بهتر برای نرم افزار های IOS با استفاده از ابزار تکت کیت و شناور سازی متن را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب

دوره آموزشی Lynda XHTML Essential Training


Lynda XHTML Essential Training Lynda XHTML Essential Training از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش اصول و قوائد کدنویسی با قوانین XHTML  می پردازد. و نحوه کار با المان های آن و کار با اشیئا و جداول و تصاویر و لینک ها را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب

دوره آموزشی Lynda SQLite 3 with PHP Essential Training


Lynda SQLite 3 with PHP Essential Training آموزش ویرایش اطلاعات SQLite با پی اچ پی Lynda SQLite 3 with PHP Essential Training از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش ویرایش اطلاعات SQLite با پی اچ پی و مرتب سازی دایرکتوی و ایندکس پایگاه داده می پردازد. و نحوه ساخت و ویرایش اطلاعات پایگاه داده را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب

دوره آموزشی Lynda Python 3 Essential Training آموزش فوری پایتون 3


Lynda Python 3 Essential Training آموزش اسکریپت نویسی با پایتون Lynda Python 3 Essential Training از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش اسکریپت نویسی با پایتون می پردازد. و نحوه ساخت و کار با توابع و دیگر المان های این زبان را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب

دوره آموزشی Lynda Perl 5 Essential Training


Lynda Perl 5 Essential Training آموزش زبان برنامه نویسی Perl Lynda Perl 5 Essential Training از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش زبان برنامه نویسی Perl و قوائد اصولی آن می پردازد. و نحوه کدنویسی و استفاده و راه اندازی ابزار پرل را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب

دوره آموزشی Lynda PostgreSQL 9 with PHP Essential Training


Lynda PostgreSQL 9 with PHP Essential Training آموزش مدیریت پایگاه داده PostgreSQL Lynda PostgreSQL 9 with PHP Essential Training از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش مدیریت پایگاه داده PostgreSQL می پردازد. و نحوه ساخت جداول و کار با عملگرها را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب

آموزش Lynda MySQL Essential Training کار با پایگاه داده MySQL


Lynda MySQL Essential Training آموزش فوری کار با پایگاه داده MySQL Lynda MySQL Essential Training از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش فوری کار با پایگاه داده MySQL می پردازد. و نحوه ویرایش اطلاعات و  مدیریت پایگاه های داده MySQL  را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب

آموزش ویدیویی Lynda XHTML and HTML Essential Training – بیت دانلود


Lynda XHTML and HTML Essential Training آموزش فوری اصول XHTML و HTML Lynda XHTML and HTML Essential Training از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش فوری اصول XHTML و HTML می پردازد. و نحوه نوشتن کدهای HTML با ضوابط XHTML را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب

آموزش Lynda HTML5 Messaging and Communications in Depth


Lynda HTML5 Messaging and Communications in Depth آموزش ارتباط بین دو صفحه وب Lynda HTML5 Messaging and Communications in Depth از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش آموزش ارتباط بین دو صفحه وب از دامنه های مختلف می پردازد. و نحوه کار با HTML5 Messaging API را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب

آموزش Lynda HTML5 Geolocation in Depth مکان یابی سایت


Lynda HTML5 Geolocation in Depth آموزش مکان یابی سایت و برنامه های تحت وب Lynda HTML5 Geolocation in Depth از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش مکان یابی سایت و برنامه های تحت وب می پردازد. و نحوه امکان شناسایی منطقه جغرافیایی با آموزش جاوا اسکریپت و HTML5 و CSS را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب

آموزش Lynda HTML5 Managing Browser History


Lynda HTML5 Managing Browser History آموزش مدیریت تاریخچه مرورگر با استفاده از اچ تی ام ال 5 Lynda HTML5 Managing Browser History از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش مدیریت تاریخچه مرورگر با استفاده از اچ تی ام ال 5 می پردازد. و قابلیت های اچ تی ام ال 5 در ویرایش اطلاعات History و تاریخچه مرورگر را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب

آموزش Lynda HTML5 Local Storage and Offline Applications in Depth


Lynda HTML5 Local Storage and Offline Applications in Depth آموزش ذخیره سازی اطلاعات برنامه های تحت وب با استفاده از اچ تی ام ال 5 Lynda HTML5 Local Storage and Offline Applications in Depth از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش ذخیره سازی اطلاعات برنامه های تحت وب با استفاده HTML 

ادامه مطلب

دانلود دوره آموزشی ویدیویی Lynda HTML5 Drag and Drop in Depth آموزش افزودن قابلیت کشیدن و رها کردن با استفاده از HTML 5


Lynda HTML5 Drag and Drop in Depth آموزش افزودن قابلیت کشیدن و رها کردن با استفاده از HTML 5 Lynda HTML5 Drag and Drop in Depth از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش افزودن قابلیت کشیدن و رها کردن با استفاده از HTML 5 می پردازد. و نحوه ساخت برنامه هایی قابلیت درگ و دروپ با استفاده از زبان جاوا اسکریپت و اچ تی ام ال 5 را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب

دانلود دوره آموزشی ویدیویی Lynda HTML5 Document Editing in Depth آموزش ساخت اطلاعات قابل ویرایش با HTML 5


Lynda HTML5 Document Editing in Depth آموزش ساخت اطلاعات قابل ویرایش با HTML 5 Lynda HTML5 Document Editing in Depth از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش ساخت اطلاعات قابل ویرایش با HTML 5 می پردازد. و نحوه کار با APIهای مختلف و بررسی پشتیبانی در مرورگرهای های مختلف را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب

Lynda HTML5 Background Processes with Web Workers آموزش ویدیویی انجام عملیات های پس زمینه با HTML 5


Lynda HTML5 Background Processes with Web Workers آموزش انجام عملیات های پس زمینه با HTML 5 Lynda HTML5 Background Processes with Web Workers از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش انجام عملیات های پس زمینه با HTML 5 می پردازد. و قابلیت های وب ورک و HTML 5 در اجرای عملیات های پس زمینه وب را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب
ǐ