دانلود Zombie City Defense 2 v1.2.6 -بازی دفاع از شهر در برابر زامبی ها

بازی Zombie City Defense 2 جز سری بازیهای زامبی می باشد که در آن مضمون داستان حمله زامبی ها به زمین است که شما باید در برابر حملات زامبی از زمین دفاع کنید. در واقع این بازی جز بازیهای زامبی می باشد که خیلی از آن ساخته شده است و این بازی که در سایت بیت دانلود گذاشته شده است سری دوم بازی دفاع از شهر در برابر زامبی ها می باشد. در این بازی شما باید شهر را از حملات زامبی ها در امان نگه دارید تا جایی که نزدیک 15 نوع زامبی وجود دارد. علاوه بر این در این بازی شما شاهد 17 مدل ماشین چون تانک، بولدوزر و... هستید و همچنین سربازان ، مهندسین و تیر اندازها و ... در این بازی وجود دارد تا بتوانید با استفاده از آن و 15 نوع جوخه کاملا متفاوت به نبرد با دشمنان بپردازید.

شما در این بازی به سراسر جهان سفر می کنید و مردم را جمع آوری می کنید تا از دست زامبی ها در امان باشند و در واقع قبل از درگیری با دشمنان باید  مکانی برای پیاده نظام و سوار نظام پیدا کنید.

ویژگی ها:

دارای 16 نوع ماموریت مختلف دارای انواع اتومبیل ها و کاراکترها چون سرباز، مهندس ، تک تیرانداز و... دارای 15 نوع جوخه متفاوت و وجود 15 نوع زامبی مختلف با ویژگی های مختلف داراری ماموریت هایی در شب و روز

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
لینک دانلود حجم فایل
دانلود فایل نصبی با حجم 96 مگابایت 96.05 مگا بایت

مرحله ی اول : یکی از فایل های فایل نصبی را مطابق با پردازنده دستگاه خود دریافت و نصب کنید. مرحله ی دوم : فایل دیتا را مطابق با پردازنده دستگاه خود دریافت کنید و آن را از حالت فشرده خارج کنید ؛ فایلهای موجود در Data را در مسیر Android/Obb کپی کنید. مرحله ی سوم : بازی را اجرا کنید !

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود