دانلود بازی Monopoly Plus برای PC – نسخه فشرده فیت گرل

بازی Monopoly Plus توسط استودیو Ubisoft Pune برای کامپیوترهای شخصی توسعه و طراحی شده است. در این بازی به سفری ماجراجویانه بروید. شما در شهری که به صورت 3D طراحی شده و در مرکز بازی قرار گرفته و روز به روز در حال تکامل می باشد قرار می گیرید. شما می توانید هرگونه که می خواهید بازی را پیش ببرید، قوانین را تغییر داده و آنها را به دلخواه خود تغییر دهید. شهر موجود در بازی به صورت کاملا سه بعدی طراحی شده و در حالی که شما بازی تخته ای خود را انجام می دهید، شهر نیز شروع به توسعه و رشد می کند.

بازی Monopoly Plus

شما دنیای مینیاتوری خود را دارید و هر یک از همسایگان شما ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. ساکنین شهر با شما درتعامل هستند تا به دستاوردهای خود برسید. بازی با انداختن تاس شروع می شود و مهره شما مطابق عددی که آورده حرکت می کند. خانه هایی که مهره شما بر روی آن قرار می گیرد (به جز خانه های خاص)، مربوط به خانه متناظر آن هستند و شما براساس قیمتی که برای آن خانه درنظر گرفته شده، می توانید آن را خریداری کنید. پس از آن، هرشخصی که به خانه شما بیفتد، باید اجاره تعیین شده را بپردازد. با خریدن تمام ملک های همرنگ، می توانید در آنها به ساختن خانه بپردازید و بدین صورت اجاره دریافتی خود را افزایش دهید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید. سپس فایلها را اکسترکت نمایید. در صورتی که میخواهید بازی با کیفیت بالا نصب کنید فایل اختیاری Ultra HD را دانلود کنید و در کنار فایلهای اکسترک شده قرار دهید. وارد پوشه اکسترک شده شوید و بوسیله فایل setup-multi2.exe بازی را نصب نمایید. در هنگام نصب زبان را انگلیسی انتخاب کنید و در صورتی که از نصب بودن پکیج های اضافی اطمینان دارید آنها را انتخاب نکنید چون برای نصب آنها به اینترنت نیازمند می باشد. پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود