دانلود Ice Age Village 3.5.5a – دانلود بازی عصر یخبندان برای اندروید

بازی Ice Age Village جز بازیهای مهیج و ماجراجویی می باشد که روایت کارتون معروف عصر یخبندان می باشد که دارای شخصیت های اصلی کارتون می باشد. در این بازی که کاملا برگرفته از کارتون معروف عصر یخبندان می باشد در واقع اسکات به دنبال در آوردن بلوط از یخ می باشد که باعث شکافتن دو کوه می شود و وارد دنیای عصر یخبندان می شود. در این بازی تمام شخصیت های کارتون چون منفرد،شید، دیگو و... وجود دارد که به دنبال پیدا کردن محلی امن برای حیوانات می باشند.

در این بازی شما می توانید هم برای خود و هم برای دیگران دهکده هایی بسازید. این بازی دارای گرافیک عالی می باشد که هر چه لول بازی افزایش یابد می توانید دسترسی به حیوانات جدید، ساختمان های جدید و... داشته باشید.

ویژگی ها:

وارد شدن به دنیای عصر یخبندان و وجود شخصیت های کارتون عصر یخبندان ساخته دهکده ی  شخصی برای خود و دیگران دعوت از دوستان خود برای بازی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
لینک دانلود حجم فایل
دانلود فایل نصبی بازی Ice Age Village 53.78 مگا بایت
لینک دانلود حجم فایل
دانلود دیتا بازی Ice Age Village 135.24 مگا بایت
لینک دانلود حجم فایل
دانلود نسخه مود شده بازی Ice Age Village 48.08 مگا بایت

مرحله ی اول : یکی از فایل های فایل نصبی را مطابق با پردازنده دستگاه خود دریافت و نصب کنید. مرحله ی دوم : فایل دیتا را مطابق با پردازنده دستگاه خود دریافت کنید و آن را از حالت فشرده خارج کنید ؛ فایلهای موجود در Data را در مسیر Android/Obb کپی کنید. مرحله ی سوم : بازی را اجرا کنید !

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود