دانلود بازی استراتژی دوران هوش مصنوعی برای اندروید Age of AI: War Strategy v1.3

در بازی Age of AI: War Strategy شما بعنوان فرمانده جنگ باید با استراتژی خاصی جنگ را کنترل کنید، این بازی بر طبق استراتژیک هوش مصنوعی می باشد. در واقع در این بازی شما با چالش های برانگیزی مواجه می شوید که در آن نقشه های متعددی وجود دارد که باید با استراتژی خاصی برای هر نقشه پیش ببرید بازی که حجم کمی دارد و سبک بازی آن استراتژیک است و در واقع بدون نیاز به اینترنت می توانید بازی کنید. گرافیک بازی به سبک old-school classic و در واقع شما می توانید ابزارها و قسمت های بازی را ارتقا دهید.

اگر نگران این هستید که بازی سخت باشد باید به شما بگویم که در ابتدای بازی شروع ساده ای برای تازه وارد ها می باشد و شما باید با مدیریت منابع بتوانید جنگ را کنترل و مدیریت کنید.

ویژگی ها:

دارای نقشه های مختلف گرافیک به سبک old-school classic بدون نیاز به وصل شدن به اینترنت ارتقا بازی بکار بردن استراتژی های مختلف برای هر نقشه

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
لینک دانلود حجم فایل
دانلود فایل نصبی بازی Age of AI: War Strategy 3.32 مگا بایت

مرحله ی اول : یکی از فایل های فایل نصبی را مطابق با پردازنده دستگاه خود دریافت و نصب کنید. مرحله ی دوم : فایل دیتا را مطابق با پردازنده دستگاه خود دریافت کنید و آن را از حالت فشرده خارج کنید ؛ فایلهای موجود در Data را در مسیر Android/Obb کپی کنید. مرحله ی سوم : بازی را اجرا کنید !

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود