دانلود بازی No70 – Eye of Basir برای PC – نسخه فشرده فیت گرل

بازی  No70 - Eye of Basir توسط کمپانی Oldmoustache Gameworks برای کامپیوترهای شخصی توسعه و طراحی شده است. داستان بازی درباره دو فرد به نام های Aras و Erhan می باشد که ذوران کودکی خود را در خانه شماره ۷۰ در کنار مادر بزرگشان سپری کرده اند. خانه محل زندگی آنها بسیار عجیب و ترسناک بود به طوری که شب هایی طولانی با سکوت می گذشت. حالا در این میان یک شب اتفاق عجیبی افتاد و آراس حس کرد چیزی از بدنش در حال گذر است اما نمی دانست چه اتفاقی افتاده و مدت ها گذشت و دو کودک به افرادی بالغ تبدیل شده بودند، مادربزرگ آنان نیز از دنیا رفته بود و هریک از آن ها به دنبال کار و شغل مورد علاقه خود رفتند.

در واقع شما در این بازی باید به آراس کمک کنید و راز خانه شماره 70 را پیدا کنید. داستان بازی از جایی شروع می شود که پس از فوت مادربزرگ و جدایی دو برادر که هریک به سراغ زندگی خود رفته بودند، یک روز ارهان در حالی از خواب بیدار می شود که حس عجیبی دارد و یهو ناپدید می شود. به دنبال این اتفاق آراس پس از بی خبری از برادرش به دنبال او می رود. حالا در این میان اتفاقات و سختی های زیادی سر راه آراس قرار می گیرد که ...

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید. سپس فایلها را اکسترکت نمایید. در صورتی که میخواهید بازی با کیفیت بالا نصب کنید فایل اختیاری Ultra HD را دانلود کنید و در کنار فایلهای اکسترک شده قرار دهید. وارد پوشه اکسترک شده شوید و بوسیله فایل setup-multi2.exe بازی را نصب نمایید. در هنگام نصب زبان را انگلیسی انتخاب کنید و در صورتی که از نصب بودن پکیج های اضافی اطمینان دارید آنها را انتخاب نکنید چون برای نصب آنها به اینترنت نیازمند می باشد. پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود