Real Boxing 2 CREED v1.8.0 | بازی جذاب بوکس واقعی ۲ برای اندروید

توضیحات  ۲ Real Boxing 2 CREED v1.8.0 | بازی جذاب بوکس واقعی ۲ برای اندروید

 

ایا فیلم قدیمی CREED را تماشا کرده اید؟؟؟؟؟

بازی Real Boxing 2 CREED براساس  فیلم فوق توسط کمپانی Vivid Games S.Aساخته شده است.

در این بازی محبوب رزمی کاران ، شما یکی از بازیکنان ( بوکسور ) را انتخاب می کنید و به بازی ادامه میدهید و به مسابقات بوکس رفته و با استعدادهای خود پیروز شوید و امتیاز پیروزی را به دست بیاورید و با امتیاز های خود قدرتتان را افزایش دهید

در این بازی تمام شخصیت های فیلم گفته شده وجود دارد و بوکسور شما زیر دست فردی به نام Rocky Balboa اموزش میبیند که شما میتوانید در تمامی مراحل اموزش اورا همراهی کنید.

 

ویزگی های این بازی:

 

گرافیک بالا و HD

شخصیتی های واقعی و دور از ربات

ساخته شده از روی فیلم CREED و وجود شخصیت های فیلم

لباس های مختلف و موقت و قابل تعویض

توانایی اموزش بوکسور خود

مراحل مسابقه بسیار جذاب و سخت است

و هزاران ویزگی دیگر...

 

تریلر
اسکرین شات
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.