دانلود Microsoft Office Enterprise 2007 SP3 x86 Integrated July 2014 – مجموعه مایکروسافت آفیس ۲۰۰۷ به همراه جدیدترین آپدیت‌ها

Microsoft Office 2007 یکی از معروفترین و قوی‌ترین مجموعه نرم افزارهای کاربردی برای مدیریت کارهای اداری نظیر تایپ و غیره می‌باشد.
این نسخه از مجموعه آفیس بر روی ویندوز XP با سرویس پک ۳، ویندوز ویستا و ویندوز ۷ قابل اجرا و نصب می‌باشد. از ویژگی‌های اصلی این نسخه از راهکار اداری مایکروسافت می‌توان به ارتقای کیفیت رابط کاربری و افزودن جلوه‌های بصری گرافیکی نام برد؛ همچنین دیگر خبری از آشفتگی و سردرگمی که هنگام کار با آفیس ۲۰۰۳ وجود داشت نیست. سرعت کار با نرم افزار افزایش یافته و یافتن پرونده‌ها بسیار آسان‌تر شده است.

معرفی مختصر نرم افزارهای داخل مجموعه Microsoft Office Enterprise 2007:
– Word 2007: قدرتمندترین نرم افزار پردازشگر متون و صفحات.
– Access 2007: تهیه‌ی بانک‌های اطلاعاتی و تهیه گزارشات حرفه‌ای و به اشتراک گذاری آن‌ها.
– Outlook 2007: پشرفته‌ترین نرم افزار مدیریت پست الکترونیکی.
– PowerPoint 2007: ساخت پروژه‌ها و اسلایدهای زیبا و گرافیکی.
– Excel 2007: مدیریت و ساخت آسان و پیشرفته صفحه گسترده و جداول اطلاعاتی.
– InfoPath 2007: جمع آوری و مدیریت اطلاعات و داده‌ها و افزایش و ترقی تجارت شما با انجام الکترونیکی و دقیق فعالیت هایتان.
– OneNote 2007: یادداشت کننده فوق العاده آسان که به شما امکان جمع آوری تمامی اطلاعات مهم را در محیطی امن می‌دهد تا هر زمان که بخواهید بتوانید آن‌ها را مدیریت کنید.
– Publisher 2007: بهبود راهکارها و افزایش قابلیت‌های تجاری و اقتصادی پروژه‌ها.
– Groove 2007: نرم افزار مدیریتی کارهای گروهی با مجموعه ی آفیس.

معرفی بسته Microsoft Office Enterprise 2007:
مجموعه آفیس ۲۰۰۷ در چندین ویرایش مختلف عرضه می‌شود که کامل‌ترین آن نسخه Enterprise می‌باشد که برای مقایسه ویرایش‌های مختلف می‌توانید از این عکس استفاده نمایید.
این نسخه از آفیس ۲۰۰۷ شامل کامل‌ترین نسخه آفیس و دربردارنده تمامی برنامه‌های آن یعنی نسخه Enterprise است و تمامی آپدیت‌ها و بروزرسانی‌های آفیس ۲۰۰۷ در این بسته گنجانده شده است در واقع به هنگام نصب این نسخه از آفیس، برنامه به صورت خودکار تمامی آپدیت‌های ارائه شده را تا تاریخ ۸ ژوئیه ۲۰۱۴ (۱۷ تیر ۱۳۹۳) نیز همراه با آفیس نصب می‌کند.

توجه: این بسته شامل دو برنامه Visio و Project نمی‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *