دانلود فیلم آموزشی Lynda Up and Running with AppleScript – آموزشکار اپل اسکریپت

توضیحات

دانلود فیلم آموزشی Lynda Up and Running with AppleScript - آموزشکار اپل اسکریپت


Lynda Building a Calculator for Apple Watch از جدیدترین آموزش های لیندا که به آموزش برنامه نویسی با زبان اپل اسکریپت به طور کامل و آموزش محیط و ابزار برنامه نویسی این زبان اسکرپیتی می پردازد و شما را با تمامی قابلیت های AppleScript  آشنا می کند.

Lynda Up and Running with AppleScript از جدید ترین آموزش های لیندا به دست مدرس محبوب Scott Simpson می باشد که همواره در ارائه آموزش های کاربردی حرف اول را می زند. در این دوره آموزشی مدرس به شمابه طور کلی از ابتدا زبان اپل اسکریپت را به طور کامل آموزش می دهد. این دوره آموزشی کار خود را با یک پروژه کاربردی با زبان اکشن اسکریپت در محیط توسعه اپل شروع می کند و نحوه ایجاد حلقه ها کار با فایل ها و ابزار و اشکال زدایی را آموزش می دهد. معرفی زبان اپل اسکریپت و کاربرد های آن و همچنین  معرفی کتعیر و سایندکس و کامنت های این زبان از دیگر بخش های این دوره آموزشی می باشد و شما را با اصول زبان اپل اسکریپت آشنا می سازد.

مشخصات Lynda Up and Running with AppleScript :

– ناشر: Lynda– مدرس : Scott Simpson– زمان آموزش : 1 ساعت 42 دقیقه– پروژه ی تمرینی : دارد–تاریخ انتشار: Mar 24, 2014– زبان : انگلیسیمباحث Lynda Up and Running with AppleScript :

What is AppleScript?

Using comments, variables, text, and numbers

Working with files and folders

Using conditionals and creating loops

Building functions

Controlling other programs with AppleScript

Preventing and catching errors

Distributing your AppleScript application

       

اطلاعات :

حجم فایل: 250 مگابایت تاریخ انتشار: Mar 24, 2014سایت رسمی:  www.lynda.com
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.