دانلود دوره آموزشی The Great Courses – National Geographic Field Guide to the Birds of North America

توضیحات

دانلود دوره آموزشی National Geographic Field Guide to the Birds of North America


30 National Geographic Field Guide to the Birds of North America یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه شناسایی مشتریان کلیدی و مدیریت مشتریان و سازمان خود را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

National Geographic Field Guide to the Birds of North America یکی از دوره های آموزشی The Great Courses است که گونه های مختلفی از پرندگان کم یاب و گران قیمت را در آمریکای شمالی مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد. پرندگان اغلب جذابیت خاصی برای بشریت داشته اند. پرندگان به عنوان خدایان و نمادهای قدرتمند در اسطوره های مصر باستان، چین، مایا و دیگر فرهنگ ها بوده اند. در قرن های 18 و 19 میلادی، طبیعت گرد ها به جستجوی گونه های پر جنب و جوش پرندگان پر طرفدار در اقصی نقاط زمین رفتند و با ظهور علم علاقه نسبت به دنیای پرندگان نیز بیشتر شد. امروزه این شیفتگی در قالب فعالیت مدرن birding برای افراد در سراسر جهان تبدیل شده است. birding فرصتی برای مطالعه سیستماتیک پرندگان ارائه می دهد پ. بدین ترتیب، birding مستلزم برقراری ارتباط مستقیم با یکی از گنجینه های اولیه حیات وحش و برخی از زیبا ترین موجودات زنده است.

مشخصات 30 National Geographic Field Guide to the Birds of North America :

  • ناشر: The Great Courses
  • مدرس: James Currie
  • زمان آموزش: 12 ساعت و 24 دقیقه
  • زبان: انگلیسی

مباحث 30 National Geographic Field Guide to the Birds of North America :

  1. Learn bird identification techniques, encompassing bird size, shape, and color, flight patterns, distribution, habitats, and much more
  2. Discover the roles and dazzling variety of bird plumage
  3. Understand the extraordinary phenomenon of birdsong
  4. Master the exciting range of tactics for locating, observing and approaching birds in the field
نیازمندی های سیستم
  • حجم فایل: 5.6 گیگابایت
  • سایت رسمی: www.thegreatcourses.com
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.