دانلود دوره آموزشی Mastering the Filter Forge Plugin for Adobe Photoshop

Mastering the Filter Forge Plugin for Adobe Photoshop یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که مبانی استفاده از پلاگین Forge را که یکی از بهترین پلاگین های شناخته شده برای فتوشاپ می باشد، به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی How to Use the PixelSquid Plugin for Photoshop

How to Use the PixelSquid Plugin for Photoshop یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه استفاده از پلاگین PixelSquid در فتوشاپ را جهت فراهم نمودن مزایای عناصر سه بعدی بدون نیاز به برنامه یا قابلیت های سه بعدی در فتوشاپ به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus How to Use the Pen Tool and Paths in Adobe Photoshop

دوره آموزشی TutsPlus How to Use the Pen Tool and Paths in Adobe Photoshop نحوه استفاده از ابزار Pen و Path های موجود در نرم افزار ادوبی فتوشاپ را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus How to Plan and Storyboard a Photo Illustration Project

دوره آموزشی TutsPlus How to Plan and Storyboard a Photo Illustration Project نحوه توسعه دادن ایده تصویرسازی و ایجاد یک استوری بورد برای به تصویر کشیدن عکس های خود را به شما آموزش می دهد.

دانلود ویدیوی آموزشی TutsPlus Cinemagraphs in Adobe Photoshop

TutsPlus Cinemagraphs in Adobe Photoshop مفاهیم سینما گرافی و نحوه استفاده از آن برای خلق آثار هنری دیجیتال را به طور کامل آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Using Photoshop and After Effects to Create Cinemagraphs

Using Photoshop and After Effects to Create Cinemagraphs یکی از دوره های آموزشی موسسه Pluralsight است که نحوه ایجاد و ساخت سینماگراف را با استفاده از دو نرم افزار فتوشاپ و افتر افکت آموزش می دهد.