دانلود دوره آموزشی Up and Running With Grav CMS

Up and Running With Grav CMS یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که هر چیزی را که باید درباره سیستم مدیریت محتوای Grav و نحوه استفاده از آن بدانید، به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Up and Running With AMP

Up and Running With AMP یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه ساخت یک صفحه قدرت گرفته از AMP را از ابتدا به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی A Visual Guide to CSS Animation

A Visual Guide to CSS Animation یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که نحوه ایجاد افکت های انیمیشن با استفاده از دو خاصیت Transition و Transform در CSS را بدون نیاز به استفاده از جاوا اسکریپت به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Start Here: Learn HTML Basics

دوره آموزشی TutsPlus Start Here: Learn HTML Basics هر چیزی را که لازم است درباره کدنویسی با HTML بدانید را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Start Here: Learn CSS Typography

دوره آموزشی TutsPlus Start Here: Learn CSS Typography نحوه انجام تایپوگرافی را با استفاده از CSS برای طراحی یک وب سایت به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Start Here: Learn CSS Layout

دوره آموزشی TutsPlus Start Here: Learn CSS Layout هر چیزی را که باید درباره نحوه ایجاد صفحه آرایی های متداول وب سایت ها بدانید، به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Start Here: Learn CSS Colors and Backgrounds

دوره آموزشی TutsPlus Start Here: Learn CSS Colors and Backgrounds نحوه استفاده از کدهای CSS را برای طراحی وب سایت خود و اضافه کردن رنگ ها و پس زمینه ها به آن را به شما آموزش می دهد.

دانلود ویدیوی آموزشی TutsPlus Create a Foundation for Apps Controller Using AngularJS

TutsPlus Create a Foundation for Apps Controller Using AngularJS نحوه ایجاد یک برنامه مدیریت وظایف را با استفاده از چارچوب Foundation for Apps به شما آموزش می دهد.

دانلود ویدیوی آموزشی TutsPlus Building Landing Pages With Craft CMS

TutsPlus Building Landing Pages With Craft CMS نحوه استفاده از Craft CMS را برای توسعه وب سایت دلخواه خود به طور کامل آموزش می دهد.