Need for Speed Collection

Need for Speed: Underground 2003

بازی Underground که توسط EA Black Box  ساخته شده بود اواسط نوامبر سال 2007 منتشر شد اما انتشار این بازی خیلی  از NFS بازها را دچار شوک اساسی کرد. چراکه  EA از این نسخه به بعد تصمیم گرفت به کل ساختار بازی و گیم‌پلی آن را تغییر دهد. به طور مثال دیگر در این بازی خبری از مسیرهای پراکنده در مکان‌های مختلف نبود و تمام اتفاقات بازی در خیابان‌ها و جاده‌های یک شهر (به طور معمول یک شهر ساختگی و گاهی واقعی) رخ می‌داد. علاوه بر این سعی شده بود از خودروهایی استفاده کنند که بیشتر مناسب مسابقات خیابانی است. دلیل این‌کار هم همانطور که گفتیم این بود که سیستم بازی و گیم‌پلی آن تغییر کرده بود و از رانندگی نیمه‌حرفه‌ای به سمت مسابقات خیابانی کشیده شده بود.Underground همچنین اولین NFS بود که در آن از مبدل سخت‌افزاری و نورپردازی در کارت گرافیکی استفاده شده بود. سه سبک  گیم‌پلی جدید هم در این بازی به چشم می‌خورد که شامل Drag, Drift  و  Sprint بود و می‌توانستید برای برنده شدن در این مسابقات از امکانات وسیعی برای تیونینگ کردن خودروتان استفاده کنید. اما از این‌ها مهم‌تر این است که Need for Speed: Underground اولین نسخه از این سری بود که داستانی برای تعریف کردن داشت و مهمترین ایراد آن هم این بود که در آن از پلیس خبری نبود که البته بنا به گزراش‌هایی سازندگان بازی در  استفاده از این گزینه منع شده بودند.همچنین باید گفت Underground و نسخه‌های بعد از آن به شدت تحت تاثیر فیلم‌های سینمایی Fast and the Furious بودند  و اگر شاید این سری از فیلم‌ها به اکران در نمی‌آمدند به هیچ عنوان شاهد انتشار چنین بازی‌هایی بودیم.

Need for Speed: Underground 2 2004

موفقیت قسمت اول Underground به قدری بود که سازندگان بازی بدون فوت وقت سر وقت قسمت دوم رفتند و بخشی از پیش نمایش آن را در بازی Burnout 3: Takedown قرار دادند تا طرفداران این سری را ذوق مرگ کنند.در قسمت دوم Underground داستان‌سرایی ادامه داشت اما چند سبک بازی مثل Underground Racing League  و  Street X به گیم‌پلی آن هم اضافه شده بود تا بازی‌کنان حس کنند با بازی کامل‌تری طرف هستند. در این بازی همچنین بخش تیونینگ وسعت بیشتری پیدا کرده بود و به همین خاطر قوی‌تر کردن خودروها لذت بیشتری داشت. در این نسخه برای اولین بار از ویژگی beacons استفاده شده بود که به بازی‌کن اجازه می‌داد در شهر به صورت آزادانه جستجو کند و خود مراحل دلخواه را انتخاب کرده و وارد آن شود.Underground 2 اولین بازی‌ای بود که برای کنسول همراه PSP منتشر شد که در اصل یک نسخه کاملا متفاوت نسبت به دیگر نسخه‌های این بازی بود.

Need for Speed: Most Wanted 2005

قسمت سوم از نسل دوم NFS زمانی منتشر شد که کنسول‌های نسل هفتم به تازگی راهی بازار شده بودند. البته تا آن زمان فقط کنسول Xbox 360 از این نسل به‌دست بازیکنان رسیده بود تا در کنار پلتفرم‌هایی مانند Nintendo GameCube, PlayStation 2, Xbox, Game Boy Advance, Microsoft Windows  و  Nintendo DSمیزبان این بازی باشند. برای PSP نسخه ویژه‌ای به نام Most Wanted 5-1-0 که باز هم ویژگی‌های خودش را داشت.بار دیگر در این بازی پلیس‌ها به میدان برگشتند اما گستردگی تیونینگ ماشین‌ها نسبت به نسخه‌های قبلی تا حدی کمتر شده بود و البته داستانی که برای بازی در نظر گرفته بودند پیچیده‌تر از گذشته و به طبع جذاب‌تر بود چراکه در آن سعی شده بود از صحنه‌هایی استفاده کنند که با تکنولوژی CGI درآمیخته شده بود و همین ویژگی باعث شده بود سکانس‌های سینمایی بازی همه را میخکوب کند.در Most Wanted مسابقات به گونه جالبی هدایت شده بودند. در بازی شهری به تصویر کشیده شده بود که 15 راننده برتر در آن حکومت می‌کردند و بازیکن بعد از شروع بازی می‌بایستی یکایک این 15 راننده را از دور خارج می‌کرد تا در آخر داستان به نفر اول شهر تبدیل شود. به یاد ماندنی‌ترین بخش این بازی مسابقه‌ای بود باید با نفر اول شهر برگزار می‌کردید که بسیار سخت و نفس‌گیر بود. همچنین نسخه ویژه‌ای از این بازی منتشر شد که Black Edition نام داشت و در آن هم تعداد ماشین بیشتری وجود داشت از جمله BMW E46 (M3) GTR و هم ساعت گیم‌پلی بیشتری.

Need for Speed: Carbon 2006

در سی و یکم اکتبر سال 2006  سومین نسخه از نسل دوم  NFS راهی بازار شد تا دوستداران این عنوان بتوانند دوباره سرعت و هیجان را در دنیای مجازی تجربه کنند. در این نسخه که به گمان خیلی‌ها به یکی از بهترین نسخه‌های NFS تبدیل شد داستان شخصیت Most Wanted را دنبال می‌کنیم تا ببینیم در آخر چه اتفاقاتی برای او خواهد افتاد. در این نسخه دیگر خبری از مسابقات Drag نیست و به جایش گونه‌ای از مسابقات به نام Canyon Duel به بازی اضافه شده که شبیه غول هر مرحله‌ای در بازی‌های اکشن و یا ماجراجویی است چراکه در آن می‌بایستی با یک راننده زبده که حکم غول آن مرحله را دارد دست و پنجه نرم کنید. جالب‌تر این‌که این مبارزه تن به تن خود به دو قسمت تقسیم می‌شد که در بخش اول می‌بایستی خود را نزدیک رقیب نگه دارید و در قسمت بعدی از او فاصله بگیرید.از دیگر ویژگی‌های این بازی رو کردن المانی به نام crew بود که بعد از شکست دادن غول‌های رانندگی به شما اجازه می‌داد یکی از آن‌ها را به عنوان همراه خود انتخاب کنید تا در طول مسابقات بنا به توانایی‌های‌شان به شما کمک کنند.Carbon اولین نسخه NFS بود که برای تمام کنسول‌های نسل هفتم یعنی Xbox 360، PlayStation 3  و  Wiiمنتشر شد و آخرین NFS بود که دارندگان Nintendo GameCube  و  Xboxمی‌توانستند آن را بازی کنند. نسخه Collector’s Edition این بازی بیش از 14 خودرو بیشتر از نسخه معمولی در اختیاز بازیکنان قرار می‌داد.

Need for Speed: ProStreet  2007

بازگشت به گذشته؛ ProStreet را می‌توان همین قدر کوتاه و مختصر شرح داد چرا که این سازندگان این بازی دیگر دست از سر خیابان‌های شهری و مسابقات آن برداشتند و دوباره  دل به جاده‌های برون شهری گذاشتند. چشم‌گیرترین پیشرفت بازی در زمینه فیزیک آن بوده تا جایی که سعی شده بود برخوردها و آسیب‌ها واقعی به نظر برسند. همچنین راندن خودروها کمی از فانتزی بودن فاصله گرفته و به واقعیت نزدیک شده بود، درست مثل زمانی که نسل اول بازی‌های NFS منتشر می‌شد.گیم‌پلی ProStreet شامل Drag races, Speed challenges, Grip races (circuit racing),  و  drift raceبود و دیگر خبری از گشت آزادانه در محیط بازی نبود. نتیجه این تغییرات این بود که نه فروش بازی چندان دندان‌گیر بود و نه منتقدان از آن به خوبی استقبال کردند تا با یکی از ضعیف‌ترین عنوان‌های NFS روبه‌رو باشیم.

Need for Speed: Shift 2009

کنسول‌های نسل هفتم دیگر جای خودشان را بین بازی‌کنان پیدا کرده بودند اما هنوز یک نسخه به یاد ماندنی از NFS به‌دستشان نرسیده بود. ProStreet و Undercover عنوان‌هایی نبودند که بتوانند آن‌چنان که باید و شاید نظر علاقه‌مندان این سری را به طرف خود جذب کنند. به همین منظور EA  تصمیم گرفت به کل سبک و سیاق گیم‌پلی بازی بعدی این سری را تغییر بدهد. Need for Speed: Shift را کمپانی Slightly Mad Studios می‌سازد که بیش از این‌که بازی نید فور اسپیدی باشد یک بازی شبیه‌سازی رانندگی مانند سری گرن توریسمو و یا فورزا بود. دیگر خبری از جاده‌های خارج از شهر و یا خیابان‌های شهری در این بازی نبود و مسابقات به داخل پیست کشیده شده بود. به طبع ماشین‌های داخل بازی هم ماشین‌هایی شدند که می‌شد با آن‌ها در داخل این پیست‌ها راند. سازندگان بازی تمام  سعی‌شان را کرده‌ بودند فیزیک بازی چیز چشم‌گیری باشد و تا جایی که می‌شد دوست داشتند این ماجرا به واقعیت نزدیک‌تر باشد. بیش از 60 خودرو در این بازی وجود داشت و نزدیک به 19 پیست مسابقه که شامل پیست‌های واقعی و ساختگی می‌شد را می‌توانستید انتخاب کنید.نکته جالب ماجرا این بود که با این‌که خوره‌های سری NFS ، Shift را یک بازی نید فور اسپیدی نمی‌دانستند اما منتقدان این بازی را بهتر از سه عنوان گذشته این سری یعنی  Carbon, ProStreet و  Undercover می‌دانستند. نسخه Special Edition این بازی هم یک BMW M3 GT2 تیون شده را تقدیم خریدارانش می‌کرد به همراه چند پک خودرویی دیگر.

به هر حال سری بازی های Need for speed یکی از پور طرفدار ترین بازی های شرکت EA میباشد از این بازی نسخه های دیگری هم ساخته شده .که ما به نقد چند تا از نسخه های پرطرفدار این بازی پرداختیم

 

 

 

تصویر از محیط بازی

راهنمای نصب

  1. ابتدا فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار داده و با استفاده از نرم افزار winrar بر روی یکی از فایلها کلیک راست نموده و گزینه Extract here را بزنید.
  2. به داخل پوشه اکسترکت شده رفته و فایل iso را با استفاده از نرم افزار UltraISO به صورت درایو مجازی در آورید.
  3. پس از نصب و قبل از اجرای نرم افزار نصب شده فایل Read Me.txt موجود در پوشه Crack درون DVD را به دقت بخوانید و مطابق دستورات آن نرم افزار را Crack کنید.

اطلاعات :

نام Need for Speed Collection

تهیه شده توسط وب سایت  bitdownload.ir

لینک های دانلود

دانلود بازیNeed For Speed Most Wanted Black Edition

دانلود بازی Need For Speed Shift

دانلود  بازی Need For Speed Undercover

دانلود بازی Need For Speed Pro Street

دانلود بازی Need for Speed Carbon Collector’s Edition

دانلود بازی The Need For Speed I Special

دانود بازی Need For Speed :HOt Pursuit 

دانلود بازی need for speed the run

دانلود بازی Need For Speed Shift 2

دانلود بازی need for speed most wanted2012

دانلود بازی need for speed rivals

دانلود بازی need for speed 2 special edition

دانلود بازی need for speed 3 hot pursuit

دانلود بازیneed for speed high stakes

دانلود بازیNeed For Speed Porsche Unleashed

دانلود بازی Need For Speed Underground 2

دانلود بازیNeed For Speed Underground

دانلود بازیNeed For Speed Hot Pursuit 2

رمز فایل:

  • پسورد: bitdownload.ir

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *