Myths of Orion: Light from the North v1.0.0 – بازی فکری

توضیحات Myths of Orion: Light from the North v1.0.0 – بازی فکری

 

G5 ENTERTAINMENT این استودیو بازی جدید و فوق اعاده ای به نام Myths of Orion که در فارسی به معنای افسانه های ریون است را ارائه کرده است.

این در سبک معمایی و ماجراجویی است و میتواند وقت ازاد شما را به بهترین نحو صرف کند

داستان اینگونه است که که در سرزمین Orion جادوگری قدرتمند وجود داشت و سه کتاب نوشته که در انها اطلاعاتی را که از سراسر جهان به دست اورده بود را قرار داده است

یکی از این کتاب ها کتاب سحر و جادو و قانون و دیگری کتاب دانش بود

این جادوگر توانایی های خوبی داشته ولی از ان برای خوبی استفاده نکرد و ایده های بد به سرش میرسید ولی جادوگری به اسم سالینا قدرت اورا  را به دست میاورد و کتاب هایش را میدزدد

سالینا با کتاب ها و کودکش به خانه ی خواهر خود که اسمش Ariel است میرود

سارینا در فکر این بود که ان جادوگر دیگر نمیتواند اورا پیدا کند و چند سالی از این جریان میگذرد تا...

وظیفه شما این است که از پیدا کردن سارینا توسط جادوگر جلوگیری کنید

 

ویزگی های این بازی:

حالت های دشواری بازی به 4 حالت تقسیم میشود که custom, novice, adventure, challenge است

در بازی با 11 شخصیت اشنا میشوید

توانایی پشتیبانی از Google Play game services را دارد

گرافیک عالی

صداگذاری مهیج

وجود 4 فصل سال و صحنه های جالب از ان

.

اسکرین شات
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.