دانلود فیلم آموزشی Lynda Understanding Microsoft Azure Core Functionalities – آموزش کار با مایکروسافت آژور

توضیحات

دانلود فیلم آموزشی Lynda Understanding Microsoft Azure Core Functionalities - آموزش کار با Azure


Lynda Up and Running with Arduino از جدیدترین آموزش های لیندا که به آموزش مدیریت حساب آژور مایکروسافت و شخصی سازی و پیکربندی اینم سرویس می پردزد و نحوه کار و نکات و قابلیت های کلیدی کار با این سرویس را به صورت پروژه محور یاد می دهد.

Lynda Up and Running with Arduino از جدید ترین آموزش های لیندا به دست مدرس محبوب Peggy Fisher می باشد که همواره در ارائه آموزش های کاربردی حرف اول را می زند. در این دوره آموزشی مدرس سعی می کند تا شما را با سرویس قوی آژور (Azure) شرکت مایکروسافت و مفهوم و قابلیت های این سرویس آشنا کند. سپس نحوه ایجاد حساب Azure و راه اندازی و پیکربندی مایروسافت آزور به طور کامل آموزش داده می شود. در این دوره آموزشی سعی می شود تمام قابلیت های و نکات کلیدی خدمات تحت وب Azure شرکت مایکروسافت از نصب و راه اندازی تا پشتیبان گیری اطلاعات و شخصی سازی تنظیمات به طور کمال به شما آموزش داده شود. مدیریت ماشیت های مجازی از دیگر مباحث آموزشی این دوره می باشد.

مایکروسافت اَژور (به انگلیسی: microsoft Azure) با نام سابق، ویندوز آژور یک پلاتفرمر ایانش ابری مایکروسافت است که برای ایجاد، توسعه و مدیریت اپلیکیشن‌ها از طریق یک شبکه جهانی از مراکز داده تحت مدیریت مایکروسافت می‌باشد. مایکروسافت اَژور این قابلیت را دارد که اپلیکیشن‌ها را توسط زبان‌ها، ابزارها و چهارچوب‌های مختلفی ایجاد کرده و به توسعه دهندگان امکان ادغام اپلیکیشن‌های عمومی خود را در محیط فناوری اطلاعات موجود می‌دهدو نیز می تواندکانتینر لینوکس و داکر را اجرا کند. علاوه بر تغییر نام، این سرویس به تازگی تا حد مطلوبی توسعه داده شده است. در این سرویس، از نرم افزارهای قدیمی مایکروسافت، مانند شیرپوینت ، مدیریت پایگاه داده های SQL، توسعه اکتیو دایرکتوری نیز می توان بهره برد.

مشخصات Lynda Understanding Microsoft Azure Core Functionalities :

– ناشر: Lynda– مدرس : Peggy Fisher– زمان آموزش : 2 ساعت 37 دقیقه– پروژه ی تمرینی : دارد–تاریخ انتشار: Jun 30, 2015– زبان : انگلیسیمباحث Lynda Understanding Microsoft Azure Core Functionalities :

Get an IT administrator's view of Microsoft's cloud offering, Microsoft Azure. David Elfassy provides an inside look at working with Azure cloud-based storage and networking services, which can scale up or down as your organization changes. He'll show you how to manage your Azure account, configure options via portals or PowerShell scripting, and set up services successfully, including web apps, virtual machines, Active Directory, and VPNs. The final chapter makes the business case for Azure, and shows you how to implement backups to make sure your data is safe on premise and in the cloud.

Topics include:

Understanding Azure subscriptions

Managing Azure with portals and PowerShell

Configuring Azure web apps

Deploying virtual machines

Configuring virtual machines for high availability

Managing Azure Active Directory

Creating Azure virtual networks

Implementing a VPN

Performing Azure backups

       

اطلاعات :

حجم فایل: 460 مگابایت تاریخ انتشار: Jun 30, 2015سایت رسمی:  www.lynda.com
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.