Hunt 3D v1.7 + Mod – بازی شکارچی حیوانات اندروید

توضیحات

Hunt 3D v1.7 + Mod – بازی شکارچی حیوانات اندروید


 

ایا به شکار کردن علاقه دارید؟

بازی Hunt 3D یک بازی خاق العاده شکار برای اندروید است

این بازی دارای گرافیک بی نظیری است و سبک بازی اکشن و دوست داشتنی است

این بازی توسط استودیو iGames Entertainment ساخته و ارائه شده است و شما مانند واقعیت برای شکار حیواناتی مانند اهو و ... به جنگل های زیبا و جالب میروید و شکار میکنید

در این جنگل ها نبایید به حیوانات مجال فرار دهید و هنگامی که انها را میبینید باید شکارشان کنید

برای شکار میتوانید از هر روشی استفاده کنید در مراحل مختلف تفاوت دارد برای مثال در بعضی مراحل هنگام شکار شما سوار بر هیلی کوپتر هستید و یا در مکانی ثابت کمین می کنید و...

اگر شما با بازی اشنایی ندارید در ابتدای بازی روش استفاده از دکمه ها و شکار اموزش داده میشود

برای رضایت گیمر میتواند از چهره خود عکس گرفته و بر صورت کاراکتری قرار دهد و این برای مرد و زن متفاوت است

و همچنین بری نام کاراکتر بازی نام خود را برای او قرار میدهید

 

 

ویزگی های این بازی:

وجود سلاح های مختلف در بازی و قابلیت خرید انها

توانایی گرفتن عکس و به اشترک گذاشتن ان

وجود حیواناتی مانند اهو و خرس و...

وجود حیوانات وحشی وکشتن انها برای زنده ماندن

توانایی شکار کردن در مکان ها و جنگل های مختلف

توانایی افزایش قدرت سلاح های خود

گرافیک خوب و هیجان انگیز

توانایی لمس بازی بسیار خوب است

اسکرین شات
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.