Graphisoft ArchiCAD v20 Build 3008 نرم افزار طراحی 3 بعدی ساختمان

توضیحات

Graphisoft ArchiCAD v20 Build 3008 نرم افزار طراحی 3 بعدی ساختمانامروزه مهندسین عمران ومعماری برای طراحی و پیاده سازی محیط های 3 بعدی از فضای داخلی و خارجی ساختمان از برنامه Graphisofts ArchiCAD، استفاده میکنند که مدل های حرفه ای مجازی نیز فراهم می نماید.

میتوان از نقشه جهانی گوگل ارث برای طراحی بهتر استفاده کنید و بر روی محل مورد نظر پیاده و شبیه سازی کنید.


میتوان پروزه را به راحتی از حالت دو بعدی به سه بعدی و یا عکس انتقال داد
میتوان گزارش دقیق از مراحل پیشرفت پروزه با کمک سیستم Archicad به دست اورد
انالیز طرح ها و تخمین خصوصیات و جزئیات طراحی در محیطی 3 بعدی انجام میگیرد و کاربر گزارش دقیقی از کل پروزه به دست می اورد.

این نرم افزار به صورت پیشرفته ترسیم شده است است و کاربر هنگام کار با این نرم افزار فکر میکند که در جهان واقعی است که این به دلیل ابزار های ویزه نرم افزار است

ویزگی های این نرم افزار

  • توانایی این را دارد که به وسیله اتصال به Google Earth طرح های مجازی را به دنیای واقعی ببرد
  • توانایی طراحی در فضای 3 بعدی را داراست
  • توانایی ایجاد ساختمان مجازی
  • ذخیره همه اطلاعات در یک پایگاه داده های مرکزی
  • توانایی ساخت در و پنجره و ... را در قالب 3 بعدی را دارد
  • میتواند فایل ها را از فضای 2 بعدی به 3 بعدی و یا بلعکس با کنترل کامل انتقال دهد
  • توانایی گزارش گرفتن بسیار جدید
  • توانایی مدیریت و ویرایش کردن فایل در صورت نیاز را دارد
  • توانایی ادغام با BIMcloud
  • توانایی ایجاد پایگاه داده های مرکزی

اطلاعات :

حجم فایل: 1.55 گیگا بایت تاریخ انتشار: 2016/06/22 وب سایت رسمی :www.graphisoft.com
نیازمندی های سیستم

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista Processor: Intel® Core™ 2 Duo E4400 @ 2.0GHz / AMD Athlon™ II x2 250 @ 3.0GHz Memory: 1 GB RAM Graphics: NVIDIA® GeForce® 8800 GT / AMD Radeon™ HD 4770 DirectX: Version 9.0c Network: Broadband Internet connection Storage: 7 GB available space Sound Card: DirectX® 9.0c or later Additional Notes: Controller highly recommended for best experience

اسکرین شات
لینک دانلود
راهنمای دانلود


برای دانلود، به روی عبارت “دانلود ” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bitdownload.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

در صورت خرابی فایل یا هر گونه مشکل می توانید در قسمت نظرات نظر خود را مطرح نموده تا در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی شود.