Search
Filter by Custom Post Type
Filter by Categories
فیلم و سریال
بازی
موبایل
نرم افزار
موسیقی
آموزشی

RPG

دانلود بازی کامپیوتر Tyranny – Overlord Edition نسخه فشرده فیت گرل


Tyranny - Overlord Edition    Tyranny Overlord Edition – v1.2.0.0079 + 5 DLCs بازي Tyranny يك بازي استراتژيك است . شما در بازي Tyranny كنترل يكي از فرماندهان سپاه را به دست داريد . سير داستاني بازي در دنيايي خيالي مي گذرد كه شر بر عليه خير قيام كرده و پيروز مي شود.شما در اين دنيا كه تاريكي آن را فرا گرفته است نقش يكي از فرماندهان تاريكي را بازي مي كنيد . تصميماتي كه در اين بازي مي گيريد سمت و سوي بازي را تغيير مي دهد و از آنجا كه شما يكي از فرماندهان اين سپاه عظيم هستيد زندگي و مرگ افراد زيادي به شما بستگي دارد . سازنده بازي آبسيدن با سابقه خوبي كه در دنيايي گيم دارد ، توانسته خيلي خوب اين بازي را به دنيا معرفي كند . در بازي tyranny شما با يك بازي كليشه ايي استراتژيك مواجه نمي شود بلكه بر خلاف تمام بازي هاي استراتژيك در اين دنياي خيالي شما تصميماتي كه براي سربازان و يا اطرافيان خود مي گيريد بيشتر از آن كه بر آن ها تاثير داشته باشد بر سرنوشت شما و ادامه ي بازي تاثير مي گذارد . بازي Tyranny براي سيستم عامل هاي مك ، ويندوز و لينوكس منتشر شده است . شما هم اكنون مي توانيد اين بازي زيبا را از طريق لينك هاي وبسايت بيت دانلود دريافت كنيد .شد. + راهنمای نصب نسخه فیت گرل : ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید. سپس فایلها را اکسترکت نمایید. وارد پوشه اکسترک شده شوید و فایل setup.

ادامه مطلب

دانلود بازی کامپیوتر Fallout: New Vegas نسخه فشرده فیت گرل


Fallout: New Vegas Fallout: New Vegas – Ultimate Edition – v1.4.0.525 GOG ال‌اوت: نیو وگاس (به انگلیسی: Fallout: New Vegas) یک بازی نقش آفرینی از سری بازی‌های فال‌اوت است که توسط شرکت آبسیدین انترتینمنت ساخته شده و توسط شرکت بتستدا سافتورکس برای پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰، و ویندوز منتشر شده‌است. موقعیت این بازی در ایالت نوادا و اطراف لاس وگاس است. این بازی در اکتبر ۲۰۱۰ در سطح جهانی انتشار یافت.

ادامه مطلب

دانلود بازی کامپیوتر The Long Journey Home نسخه فشرده FitGirl


The Long Journey Homeداستان The Long Journey Home در زمان آینده روایت می‌شود جایی که انسان‌ها آن‌قدر پیشرفت کرده‌اند که تصمیم می‌گیرند برای کشف دنیا به کهکشان‌های دیگری به جز راه شیری بروند اما همه چیز طبق میل آن‌ها پیش نمی‌رود و سفینه‌ای که برای تحقیقات فرستاده بودند از مسیر خود منحرف می‌شود و در سیاره‌ای عجیب و مرموز فرود می‌آید حال شما باید در نقش سرنشینان این سفینه به بقا در این سیاره بپردازید و با استفاده از منابع و فنّاوری‌هایی که در اختیار دارید راهی برای بازگشت به خانه پیدا کنید. گیم پلی همیشه در بازی های ژانر استراتژیک حرف اول را می‌زند و سازندگان The Long Journey Home به خوبی از این قضیه مطلع بوده‌اند و بیشتر وقت خود را صرف این بخش کرده‌اند برای همین در بخش گیم پلی بازی شاهد المان‌ها و پلن های جذابی برای بازیکنان هستیم که گیم پلی بازی را به شدت اعتیادآور کرده‌اند. The Long Journey Home در بخش گرافیک نیز بااینکه یک بازی استراتژیک است و قدرت مانور زیادی ندارد خوب کارکرده است و هم درزمینهٔ گرافیک فنی و هم هنری با یک بازی موفق روبه‌رو هستیم.  سیستم مورد نیاز بازی The Long Journey

ادامه مطلب